چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۹۵
ساعت انتشار : ۵:۲۸ ب.ظ
چاپ مطلب
طی جوابیه‌ای رسمی صورت گرفت؛

پاسخ شهردار شاندرمن در خصوص انباشت زباله در بلوار شهید عبدی

در این جوابیه با اشاره به اینکه تصویر قیده شده مربوط به انتهای بلوار شهید عبدی و خارج از حوزه شهری شاندرمن می باشد، دهیاری روستای بنه سرا مسئول جمع آوری زباله در آن منطقه دانسته شده است.

به گزارش ماسال نیوز، در پی انتشار مطلبی تحت عنوان « انباشت زباله در کنار خیابان»  در این پایگاه خبری، نظام عبدالحسین زاده شهردار شاندرمن طی جوابیه‌ای توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

در این جوابیه با اشاره به اینکه تصویر قیده شده مربوط به انتهای بلوار شهید عبدی و خارج از حوزه شهری شاندرمن می باشد، دهیاری روستای بنه سرا  مسئول جمع آوری زباله در آن منطقه دانسته شده است.

متن کامل جوابیه بدین شرح است:

« مدیریت محترم سایت ماسال نیوز

با سلام

در پی انتشار و نمایش تصویر انباشت زباله در کنار جاده واقع در انتهای بلوار شهید عبدی در آن سایت محترم، در این خصوص باید به عرض شنوندگان و بینندگان محترم برساند که مکان فوق طبق طرح جامع شهری خارج از حوزه شهری بوده و به استناد مدیریت پسماند جمع آوری زباله در حوزه شهری بر عهده شهرداری ها و در خارج از حوزه شهری (روستاها) بر عهده دهیاری های منطقه می باشد. ولی با این اوصاف شهرداری سالها بوده که با گذاشتن سطل های زباله تفکیک پسماندهای مکان فوق را که اکثرا از روستاهای همجوار در آن مکان ریخت و پاش می شود اقدام می نمود. اما بدلیل نامعلوم اهالی منطقه به استناد صورتجلسه مورخه ۱۳/۲/۹۴ با ارئه طوماری علیه شهرداری که تصویر آن پیوست می باشد و با مراجعه به محیط زیست و بهداشت، خواهان عدم جمع آوری و برداشتن سطل زباله در مکان فوق گردیدند. فلذا به دلیل عدم جمع آوری پسماند توسط دهیاری منطقه نماد زشت و زننده ای در مکان مورد نظر ایجاد شده ولی باز عوامل خدمات و مدیریت پسماند شهرداری هفته ای سه روز مکان فوق را مدیریت می نمایند. در صورتی که محل فوق جز روستای بنه سرا بوده و دهیاری می بایست نسبت به مدیریت و جمع آوری زباله اقدام نماید. خواهشمند است متن فوق را بدون کم و کاستی در سایت ماسال نیوز درج نمائید.

سید نظام عبدالحسین زاده

شهردار بازارجمعه شاندرمن»

ضمن تقدیر از شهردار شاندرمن به واسطه شفاف سازی و پاسخگویی در قبال مطالبات مردمی در رسانه ها، از پاسخ‌های مسئولین نسبت به مشکلات و مسایل مردمی منعکس شده در در این پایگاه خبری، استقبال می شود.

انتهای پیام /

 


3 ديدگاه

  1. صرفا جهت گریه گفت:

    حالا توپ در زمین دهیاری شوت میکنه شهرداری عجب شوتی میره توی زمین دهیاری حالا بازی کنان تیم دهیاری بنه سرا منتظرند توپ دریافت کنند انقدر شوتی بزنند که تا وسط ماسال نیوز بپره عجب تیم داره شاندرمن عجب پاسکاری میکنندوووووووووووو

  2. صرفا جهت خنده گفت:

    حالا تواین گیرو دار تقصیر تماشاگران که از تهران و سنندج و همدان و کرمانشاه واصفهان ودیگر شهرها برای تماشا این لیگ برتر می ایند و شب راکنار قبرستان میخوابند تا برای دیدن این بازی جذاب ارامش پیدا کنند چیه

  3. […] مطلبی در خصوص انباشت زباله در انتهای بلوار عبدی  و   توضیحات شهردار شاندرمن   و   جوابیه دهیار بنه سرا به توضیحات ایشان، مجددا […]

تست
تست