چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۹۵
ساعت انتشار : ۱۲:۴۷ ق.ظ
چاپ مطلب
درخصوص انباشت زباله در انتهای بلوار شهید عبدی صورت گرفت؛

جوابیه شهردار شاندرمن به نامه دهیار بنه سرا

شهردار شاندرمن نسبت به انتشار جوابیه دهیار بنه سرا واکنش نشان داد.

به گزارش ماسال نیوز، در پی درج مطلبی در خصوص انباشت زباله در انتهای بلوار عبدی  و   توضیحات شهردار شاندرمن   و   جوابیه دهیار بنه سرا به توضیحات ایشان، مجددا نظام عبدالحسین زاده شهردار شاندرمن، جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نمود.

تصویری از این جوابیه به این پایگاه خبری ارسال شد که عینا منتشر می شود.

جوابیه-دوم-شهردار-شاندرمن-به-انباشت-زباله-بلوار-شهید-عبدی

از نکات جالب توجه در این جوابیه تذکرات شهردار شاندرمن به این پایگاه خبری و توصیه به رعایت تقواست.

در پاسخ به موارد قید شده در نامه خطاب به این پایگاه خبری باید گفت: در مطالب گذشته عینا تصاویر جوابیه های دو طرف به همراه تصاویر منطقه مذکور در این پایگاه منتشر شده و توضیح ناقص یا عدم شفاف سازی موضوع از سوی هر کدام از مسئولین ارتباطی به این پایگاه خبری ندارد. آیا جهت انتشار این جوابیه از سوی شهردار شاندرمن، باید با دهیاری بنه سرا هماهنگی کرد؟ که چنین انتظاری در مورد جوابیه بنه سرا از سوی شهرداری وجود دارد؟

انتهای پیام /


5 ديدگاه

 1. رستمی نود گفت:

  آقای شهردار خداحافظ
  کدوم مسئولی میاد با رسانه در میوفته تو میبینی اینا هیچی حالیشون نیست میبینی که سند سر کار رفتن پسره مدیر عامل چوکارو زدن تو سایتشون

 2. شهروند گفت:

  گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله من
  آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.
  به استحضار مي رساند.
  ١: اين معضل حتي قبل از تصويب طرح جامع هم وجود داشته، اين شانه خالي كردن است.
  ٢: شهرداري ملزم به مكاتبه با دهياري نيست، ولي ملزم به جمع آوري تابلوها و پلاك هاي پستي كه خود مبادرت به نصب نموده كه مي باشد، پس چرا عمل ننموده؟!!!
  ٣: آقاي شهردار شما صحبت از انتقاد سازنده كرديد، احسنت، ولي بهتره يكباره ديگه متن نامه و انتقاد به ماسال نيوز را مطالعه بفرماييد، آيا انتقاد شما قانوني و سازنده بود؟!!! من ابتدا خودم و سپس شما را به تقواي الهي و خواندن قانون مطبوعات دعوت ميكنم.
  ٤: آقاي كوهساري إظهار داشتند در صورت تعيين محدوده و ابلاغ بخشداري آمادگي دارد اقدام لازم را در اين خصوص معمول دارد و هيچ انتقادي از عدم ابلاغ طرح جامع توسط شهرداري به آن دهياري ننموده است و اين لحن شما در اين خصوص شايسته شهردار مردم شريف شاندرمن نيست.
  ٥: شهردار محترم شما به كساني كه در رابطه مطلب منتشره اظهار نظر فرمودند توهين نموده ايد و با انتشار مطالب خلاف واقع آن عزيزان را جريان هدايت شده قلمداد كرديد، انتظار ما از شما كه مدعي اشراف به قانون هستيد !! بيشتر از اينهاست.
  خدايا چنان كن سرانجام كار
  كه تو خشنود باشي و ما رستگار

 3. yyy گفت:

  فقط فرهاد کوهساری

 4. شهروندقاضی گفت:

  سلام برهمه عزیزان شاندرمنی خواهش میکنم ازهرگونه حاشیه روی بپرهیزید همه شاندرمنی ها باشهردار وشورای محترم دست بدست هم بدهیم برای ابادانی شاندرمن به شهردارشاندرمن هم خسته نباشید میگویم

 5. Mmm گفت:

  ای کاش خود فرهاد کوهساری شهردار میشد

تست
تست