یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۹۱
ساعت انتشار : ۳:۱۶ ب.ظ
چاپ مطلب

افتتاح سه طرح گازرساني روستايي در ماسال

ماسال نيوز: همزمان با هفته دولت؛ سه طرح گازرسانی روستایی نیز در شهرستان ماسال افتتاح شد كه با بهره برداری از آنها ، 3 روستاي ماسال از نعمت گاز بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، مدیرعامل شركت گاز گیلان اظهار كرد: در سال ۸۴ تنها ۱۳ درصد مردم ماسال از نعمت گاز طبیعی برخوردار بودند كه در حال حاضر با افتتاح همزمان این سه طرح ، ۲۸ روستا با پوشش ۵۰ درصدی خانوارها از این نعمت بهره خواهند برد.

‘سیدجلال نور موسوی’ با اشاره به سرعت رشد گازرسانی روستایی در ماسال افزود: با این شرایط با كمك مسوولان تا پایان نیمه اول سال آینده، ماسال به شهرستان سبز تبدیل خواهد شد.

‘مهریار موسی نژاد’ رییس اداره گاز ماسال نیز به خبرنگار ایرنا گفت: امروز بطور همزمان پروژه های گازرسانی روستاهای سیاهدوله، زرابچه و رزین دول بخش شاندرمن با مجموع طول شبكه توزیع ۱۲ هزار و ۴۵۰ متر و با اعتبار بیش از ۳۱۱ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن ۲۱۸ خانوار روستایی در این سه طرح خاطرنشان ساخت: تاكنون با تلاش همكاران ۳ / ۹۹ درصد ازخانوارهای شهری و ۵۰ درصد از خانوارهای روستایی شهرستان ماسال گازدار شده اند.

موسی نژاد اضافه كرد: در حال حاضر ۲۸ روستای شهرستان ماسال تحت پوشش گاز طبیعی بوده و در ۱۸ روستا نیز در حال اجرای كار هستیم.

طی هفته دولت در ماسال ۵۸ پروژه با اعتباری معادل ۱۶۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

منبع: ايرنا

انتهای پیام/


ویژه ها