چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ , 26 February 2020
تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۹۵
ساعت انتشار : ۱۱:۴۴ ب.ظ
چاپ مطلب
همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

بهره برداری از ۲۰۹ طرح اشتغالزایی و ۲۲ واحد مسکن مددجویان در ماسال

فرماندار ماسال: با گازرسانی به 6 روستای باقی مانده ی شهرستان در آینده ی نزدیک، شهرستان ماسال جزء شهرستان های سبز به لحاظ برخورداری از گاز قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، محمود قاسم نژاد در مراسم افتتاح گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان ماسال که  ظهر امروز به مناسبت هفته ی دولت و با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام پذیرفت، با بیان اینکه در هفته ی دولت سال جاری ۵۵پروژه درقالب پروژه های عمران شهری وروستایی ، پروژه های اشتغال زایی ، آب رسانی به مزارع ، مسکن مددجویان و کارگاه های اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۲۸میلیارد و ۴۹۰میلیون تومان  در سطح شهرستان ماسال به بهره برداری می رسد، گفت: میزان اعتبار این پروژه ها نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰۰ درصد رشد داشته است که  این میزان افزایش اعتبارات  در شهرستانی مثل ماسال قریب به ۵۵هزار نفر جمعیت، رقم قابل توجهی است و گویای عزم و اراده ی  دولت در خدمت به اقشار مختلف ملت است .

وی یادآور شد: در یکی دوماه اخیر نیزچند پروژه ی بزرگ در سطح شهرستان به بهره برداری رسیده بود که از جمله ی این پروژه ها می توان به کارخانه ی تولید پلیمر و مواد اولیه ی صنعت لوله سازی  با تکنولوژی کم نظیر در سطح خاورمیانه، مجتمع اقامتی تفریحی در بام سبز ماسال و میدان و یادمان خلبان شهید فرزانه  اشاره نمود.

فرماندار ماسال ادامه داد: این اقدامات درشرایطی درشهرستان ما رقم خورد که درآمدهای عمومی دولت از جمله درآمد نفت پس از استقرار دولت تدبیر و امید به حدود یک چهارم کاهش یافته است اما هرگز دولت و دولتمردان خود را غافل از ارائه خدمتگزاری به مردم ندانسته و همواره درتلاش برای اجرای پروژه های عمرانی برای خدمت به مردم بوده اند.

قاسم نژاد با بیان اینکه در هفته ی دولت امسال ۱۱ روستای این شهرستان به شبکه گازرسانی کشور متصل می شوند، افزود:  با احتساب ۱۷ روستایی که در سال گذشته از نعمت گاز برخوردار شدند،‌میزان برخورداری روستاهای شهرستان از نعمت گاز به ۹۳ درصد رسیده است.

 وی  با ابراز امیدواری جهت اتمام گازرسانی به ۶ روستای دیگر شهرستان ماسال، خاطرنشان شد: با تکمیل گازرسانی به این روستاها، شهرستان ماسال در آینده ی نزدیک، جزء شهرستان های سبز استان گیلان به لحاظ برخورداری از گاز قرار خواهد گرفت.

بهره برداری از  ۲۰۹طرح اشتغالزایی  کمیته امداد با اعتباری بالغ بر۳میلیارد تومان ، ۲۲واحد مسکن مدجویان کمیته امداد با اعتبار ۴۳۰میلیون تومان و طرح هادی روستای اسطلخ زیر شاندرمن با هزینه ی ۴۶۵ میلیون تومان از دیگر پروژه های ارزشمندی بود که ظهر امروز در حضور دکتر نوش آبادی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر ارشاد اسلامی صورت پذیرفت.

انتهای پیام /


تست
تست