شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , 13 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۹۵
ساعت انتشار : ۱۰:۲۸ ب.ظ
چاپ مطلب
در آخرین روز از هفته ی دولت صورت پذیرفت:

افتتاح ۲ طرح عمران روستایی و مسکن مددجویان در ماسال

با حضور فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان ماسال، طرح های آسفالت راه و پل روستایی و واحد مسکن محرومین به بهره برداری رسید.

به گزارش ماسال نیوز، صبح امروز  و همزمان با  آخرین روز ازهفته ی دولت  شهرستان ماسال،  یک واحد مسکن محرومین با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال که از سوی سپاه ماسال و با مشارکت کمیته امداد، احداث شده بود به بهره برداری رسید.

افتتاح پل روستای چپه زاد شاندرمن از دیگر پروژه های عمرانی بود که  در آخرین روز هفته ی دولت انجام پذیرفت و برای ساخت این پل که از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث شده است، بالغ بر ۱۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

  آسفالت راه روستایی طاسکوه به ژیه کوه به طول ۱۲۰۰ متر یکی  دیگر از ده ها  پروژه ی عمران روستایی بود که صبح امروز افتتاح شد.

رئیس اداره راه  و شهرسازی ماسال در مراسم افتتاح این پروژه  با بیان اینکه  برای احداث این پروژه ۲۴۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است افزود: در هفته  ی دولت امسال شاهد افتتاح ۴/۵ کیلومتر آسفالت راه روستایی با اعتبار قریب به ۷۰۰۰ میلیون ریال بودیم که با احتساب آن،  میزان برخورداری شهرستان از آسفالت راه روستایی به رقم ۵۳ درصد رسیده است.

فرماندار ماسال نیز در این مراسم با بیان اینکه  در طول هفته ی دولت سال جاری، آسفالت راه روستاهای  چاله سرا، پنگاپشت، ورمیه، طاسکوه، سراکه و اسطلخ زیر و پل روستاهای شیخ نشین، ظهرابچی و چپه زاد و همچنین گازرسانی به ۱۱ روستا در بخش عمران روستایی  شهرستان ماسال به بهره برداری رسیده است گفت:  در مجموع قریب به ۸۰ درصد  افتتاح پروژه های هفته ی دولت در روستاهای شهرستان صورت پذیرفته است که این امر نشانگر توجه ویژه ی دولت به  ارتقای امکانات و توسعه ی زیرساخت های روستایی است.

محمود قاسم نژاد همچنین با تشکر از مشارکت عموم مردم و ادارات و نهادهای شهرستان در برپایی منظم و با شکوه برنامه های هفته ی دولت، اظهار امیدواری کرد: روند رو به جلوی توسعه ی شهرستان، همچنان با شتاب بیشتر تداوم داشته باشد.

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. همشهري گفت:

    ممنون از زحمات فرماندار مدبر