جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ , 01 December 2023

تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۹۵
ساعت انتشار : ۴:۵۷ ق.ظ
چاپ مطلب
با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری؛

قضاوت شما در خصوص صدور مجوز برداشت شن از منطقه گردشگری امامزاده شفیع شاندرمن چیست؟

پایگاه اینترنتی شاندرمن 20 به دنبال استقرار ماشین آلات در معدن شن امامزاده شفیع، نظرسنجی مردمی در این خصوص راه اندازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، پایگاه اینترنتی شاندرمن ۲۰ به دنبال استقرار ماشین آلات استخراج شن در منطقه گردشگری امامزاده شفیع، نظرسنجی مردمی در این خصوص راه اندازی کرد.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص «قضاوت مردم درباره اهمال دستگاه ها در برابر تخریب محیط زیست»، این پایگاه اینترنتی با مطلبی تحت عنوان «قضاوت با شماست» نظرات مردم شهرستان را در خصوص این پروژه عمرانی جویا شده است.

علاقه مندان به شرکت در این نظر سنجی و ثبت نظرات خود می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:

نظر سنجی مردمی درباره تخریب محیط زیست

محیط زیست رهبری

 


10 ديدگاه

 1. سجاد گفت:

  آخه کی به اینا مجوز داده؟ چرا به فکر مردم نیست.
  محیط،زیست حالیشون نیست مگه.

  از نظر من کسی که این مجوز رو داده واقعاً به مردم خیانت کرده

 2. سینا گفت:

  اقا یعنی چی اینکارا چیه
  مگه محیط زیست مال مردم نیست؟
  این مجوز ازکجااومده؟؟
  کی چنین کاری کرده

 3. يکي از اهالي گفت:

  اين موضوع در آينده‌اي نزديک خسارت‌هاي جبران‌ناپذيري را در زمينه‌هاي مختلف زيست‌محيطي يقينا ايجاد خواهد کرد. باور کنيد فاجعه‌اي عظيم از جهت تخريب محيط زيست در جريان است که به هيچ وجه قابل جبران نيست. اين خيانتي است که در شهرستان ماسال و شاندرمن دارد صورت مي‌گيرد. لازم است هرکس به هر شکلي که در توانش هست از همين آغاز کار مانع شود.
  از آنجايي که فعلا دوران حکمراني بي‌تدبيران و نااميدان است و هيچ انتقاد و اعتراضي از هيچ کس پذيرفته نيست، به نظر مي‌رسد خوب است اهالي شهرستان ماسال و شاندرمن طوماري تهيه و محضر حضرت آقا،‌ رهبر معظم انقلاب اسلامي بنويسند و به دفتر ايشان تحويل گردد. اگر بشود اين موضوع را آنچنان که شايسته است به سمع و نظر حضرت آقا رساند اميد است فرجي حاصل شود.

 4. seyed گفت:

  اقای شکری نماینده محترم وقتی در تالش سیلی به گوش رئیس محیط زیست میزنه الان باید جوابگو باشه چون احتمالابازرسان محیط زیست و منابع طبیعی جرات اومدن به حوزه انتخابیه اقای شکری رو ندارن.این دور اقای شکری نماینده شدن و بجای اینکه دنبال دزد دیگ شرکت چوکا باشن این کار رو به قوه قضاییه بسپرن و بداد مردم امامزاده شفیع برسن تا بعنوان خادم مردم از حقوق مردم دفاع کنن

  • شاندرمني گفت:

   آنچه که ديده ميشه مختص مردم امام‌زاده شفيع نيست، همه شهرستان دارن از اين خيانت آسيب مي‌بينن. خدا رحم کند از روزي که اين کوهستان بي‌درخت شود و با يه باران معمولي سيل همه را خواهد کند. همين الآن نگاه کنيد اطراف برخي از شهرهاي استان مازندران که چنين امور خيانت‌آميزي در آن صورت گرفته با يه بارندگي چه اوضاع فجيعي پيش مي‌آيد. اگر جلوي اين کار گرفته نشود همه مثلث دشت شاندرمن از همان روستاي امام‌زاده شفيع گرفته به پايين تا نزديک بهمبر در ضيابر دچار يه فاجعه زيست‌محيطي خواهد شد.
   آيا فريادرسي هست؟

  • سلام گفت:

   همه مسائل را با دید سیاسی نگاه و قضاوت نکنید
   ضمنا بعد از اینکه جناب رئیس منابع طبیعی شکری رو هل داد و بهش بی احترامی کرد سیلی خورد
   که اون سیلی هم حقش بود

 5. همشهري گفت:

  همه اين شن خواري و كوه خواري ها در ماسال و شاندرمن بعد از تاسيس شركت بووووووق در نزديكي ماسال اتفاق مي افتد
  همون شركت شن خوار بوووووق

 6. قابل توجه حاج محمود شکری گفت:

  شکری سالمه اما بد اخلاق
  آقای بد اخلاق سلامتت به همه بدی هایی که داری می ارزه
  لطفا از ناراحتی که در دلت از شاندرمنی ها داری بگذر و به دادشون برس خادم باش ناراحت از رای دادنشون به خودت نباش تو گفتی شهرشونو شهرستان میکنی نکردی اونا هم بهت رای ندادن بنظرم عادلانه ست پس ناراحت نباش و وظیفه تو انجام بده نزار سلامتت زیر سوال بره

 7. سبزعلی گفت:

  یه کار بسیار بدی رو دارن انجام میدن..بحث پیچ خطرناک و رفع خطر یه دروغه ….

 8. شاندرمنيهاي مقيم ليسار هره دشت گفت:

  تنها جايي كه جاده ي درست و حسابي داشت همون جا بود كه اونم داره تبديل به كوير و ريگزار ميشه نمي دونم چرا رسيدگي نميشه به حرف مقام معظم رهبري