جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۹۵
ساعت انتشار : ۴:۲۴ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره گاز شهرستان ماسال:

مراحل گازرسانی روستای شیخ نشین تکمیل می‌شود

رئیس اداره گاز شهرستان ماسا با اشاره به انجام مراجل نهایی گازرسانی به روستاهایی همچون کوره جان از واگذاری کنتور در هفته آتی خبر داد.

مظاهر حبیب زاده رئیس اداره گاز شهرستان ماسال در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با اشاره به تلاش ها در راستای تکمیل پروژه های در دست اقدام  ماسال گفت: مراحل گازرسانی به برخی مناطق شیخ نشین مثل روستای کوره جان در حال تکمیل است و انشا الله هفته آتی واگذاری کنتور به ساکنین آغاز خواهد شد.

وی افزود: نامه نگاری های لازم در خصوص گاز رسانی به این مناطق صورت گرفته و امیدواریم از شنبه هفته آینده مراحل نهایی به انجام برسد.

حبیب زاده وضعیت گازرسانی در شهرستان را خوب توصیف کرده و اظهار داشت: بجز روستاهای طالب دره و بخش هایی از شیخ نشین همه روستاها را گاز دار کرده ایم. بزودی آمار دقیق و تکمیلی از عملکرد گازرسانی در شهرستان به اطلاع مردم خواهیم رساند.

گفتنی است در پی کاهش دما در هفته گذشته برخی اهالی روستای کوره جان با مراجعه به این پایگاه خبری نسبت تعیین وضعیت گازرسانی به این روستا ابراز نگرانی کردند.

همشهریان ماسال و شاندرمن جهت پیگیری مشکلات شهر و روستا می توانند از طریق بخش درباره ما مشکلات خود را در میان بگذارند.

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

    کسی به داد مردم شیخ نشین نمیرسه هنوز هیچ کاری در بایزاد محله نکردن و سهمیه نفت هم قطع شده فک کنم مردم باید با هیزم خودشان را گرم کنند امسال

تست
تست