چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۹۵
ساعت انتشار : ۲:۴۳ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال خبر داد:

رشد ۷ پله ای شهرستان ماسال در سرشماری اینترنتی

فرماندار ماسال از رشد 7 پله ای این شهرستان در زمینه ی میزان مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی استان گیلان طی یک هفته ی اخیر خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمود قاسم نژاد، گفت: شهرستان ماسال با مشارکت قریب به ۱۷ درصدی در سرشماری اینترنتی،  تا تاریخ ۲۱ مهر ماه در رتبه ی ششم شهرستان های استان گیلان قرار دارد.

وی با بیان اینکه با هماهنگی ها و رایزنی هایی که از طریق دهیاران و ادارات دولتی در جهت اطلاع رسانی و تشویق مردم در راستای شرکت در سرشماری اینترنتی صورت گرفت، طی مدت کمتر از یک هفته شاهد ارتقای ۷ پله ای شهرستان بوده ایم، خاطرنشان کرد: البته با توجه به فرهنگ و شعور بالای اجتماعی مردم این شهرستان و سابقه ی درخشان در مشارکت در برنامه های اجتماعی و انتخابات، انتظار داریم طی دو روز باقیمانده جهت سرشماری اینترنتی با ادامه ی مشارکت مردمی منطقه در سرشماری اینترنتی شاهد بهبود بیش از پیش رتبه ی شهرستان باشیم.

فرماندار ماسال با اشاره به اختصاص ۱۰۰۰ جایزه ی ۱۰ میلیون ریالی از سوی مرکز آمار ایران جهت تشویق خانواده ها به شرکت در سرشماری اینترنتی، افزود: علاوه بر این جوایز کشوری، تعداد ۲۰ عدد جایزه ی ارزنده نیز ویژه ی شهرستان ماسال در نظر گرفته شده است که پس از اتمام فرایند سرشماری نفوس و مسکن بر اساس قرعه کشی به شرکت کنندگان در سرشماری اینترنتی اهدا خواهد شد.