چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۹۱
ساعت انتشار : ۱۲:۰۳ ب.ظ
چاپ مطلب

بدنساز شاندرمني نائب قهرمان مسابقات پرورش اندام گيلان

ماسال نيوز:‌ ورزشكاران شاندرمني در مسابقات پرورش اندام ساحلی قهرمانی گیلان در چمخاله لنگرود موفق به كسب مقام هاي دومي و سومي گيلان شدند. تيم پرورش اندام فروتن ماسال در اين مسابقات سوم شد.

 به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال وحيد چهره پوش بدنساز گيلاني در مسابقات پرورش اندام گيلان كه هفته گذشته در چمخاله لنگرود برگزار شد موفق به كسب مقام دوم در وزن ۷۵ كيلوگرم رده سني جوانان مسابقات شد.

ميثم مرادي ديگر بدنساز تيم باشگاه المپيك شاندرمن نيز در رده سني بزرگسالان موفق به كسب مقام سومي وزن ۷۵ كيلوگرم مسابقات شد.

نخستین دوره رقابتهای پرورش اندام ساحلی قهرمانی باشگاههای گیلان در چمخاله لنگرود برگزار شد. در پایان این مسابقات و در رده سنی بزرگسالان تیمهای آرمان رشت با ۶۵ امتیاز، سامان رضوانشهر با ۲۸ امتیاز و ذات پرور رشت با ۲۳ امتیاز اول تا سوم شدند.

در رده جوانان نیز تیمهای هیگر رشت با ۲۵ امتیاز و پوریای ولی لاهیجان با ۲۴ امتیاز به مقامهای اول و دوم رسیدند، تیمهای فروتن ماسال و سلامت بخش رشت و راد کلاچای نیز با ۱۶ امتیاز به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در نخستین دوره رقابتهای پرورش اندام ساحلی قهرمانی باشگاههای گیلان ۳۶ ورزشکار در قالب ۲۵ تیم در شش وزن، یک روز در شهر چمخاله لنگرود با هم به رقابت پرداختند.