پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۹۵
ساعت انتشار : ۳:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب
قائم‌مقام ستاد سرشماری گیلان خبر داد؛

۶ خانوار گیلانی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی سرشماری اینترنتی/ مهلت باقیمانده؛ دو روز

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گیلان از برگزاری مرحله چهارم و پنجم قرعه‌کشی جایزه 10 میلیون ریالی سرشماری اینترنتی در مرکز آمار ایران خبر داد و افزود: در این مراحل، مجموعا نام 6 خانوار از استان گیلان دیده می‌شود.

وحید طیفوری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن ۹۵ تا ۲۸ مهر، اظهار کرد: تاکنون ۱۹ درصد خانوارهای گیلانی در سرشماری اینترنتی شرکت کرده‌اند.

وی از برگزاری مرحله چهارم و پنجم قرعه‌کشی  جایزه ۱۰ میلیون ریالی سرشماری اینترنتی در مرکز آمار ایران خبر داد و افزود: در این مراحل، مجموعا نام ۶ خانوار از استان گیلان دیده می‌شود.

قائم‌مقام ستاد سرشماری گیلان ادامه داد: بر این اساس در مرحله چهارم ابراهيم هدايتی حسن‌كياده از رشت، گلباجی عزيزی‌مقدم نصيرمحله از احمدسرگوراب شفت و کامران حاجت‌پور از اسالم تالش و در مرحله پنجم علی نسيم‌دوست از پره‌سر رضوانشهر، وس‌بانو پرانداخ از رستم‌آباد جنوبی رودبار و سالار ميرزایی از اسالم  تالش برنده قرعه‌کشی جایزه ۱۰ میلیون ریالی سرشماری اینترنتی شدند.

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گیلان با بیان اینکه سرشماری اینترنتی از طریق سامانه  www.sarshomari95.ir  انجام می‌شود، گفت: افزایش صحت و دقت و کاهش هزینه های سرشماری از مزایای سرشماری اینترنتی است که لازم است مردم در انجام آن مشارکت کامل داشته باشند