سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , 02 June 2020
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۹۵
ساعت انتشار : ۸:۲۲ ب.ظ
چاپ مطلب
صبح امروز در حمله داعش صورت گرفت؛

شهادت مهندس ماسالی در کرکوک عراق + تصاویر

صبح امروز قاسم قویدل مهندس ماسالی در نیروگاه کرکوک عراق به همراه سه تن از هموطنانمان توسط گروهک تروریستی داعش به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، بنا بر اعلام منابع خبری صبح امروز در حمله انتحاری عوامل داعش به نیروگاه کرکوک عراق چهار تن از هوطنانمان به شهادت رسیدند.

بنا بر اعلام منابع آگاه، کوروش (قاسم) قویدل مهندس ماسالی شاغل در این نیروگاه هم از جمله شهدای این حادثه است که با تیر مستقیم دشمن تکفیری به شهادت رسیده است.

این شهید ماسالی ساکن تهران بوده و به واسطه فعالیت در شرکت ایرانی صانیر پیمانکار نیروگاه برق ۳۲۰ مگاواتی «دبیس»، در کرکوک عراق حضور داشت.

در این حادثه تروریستی که ابتدا با تیراندازی و سپس انفجار عامل انتحاری صورت گرفت، دوازده کارمند عراقی و چهار تکنیسین ایرانی به شهادت رسیدند.

یک منبع آگاه در گفتگو با خیرنگار ماسال نیوز گفت: پدر این شهید در قید حیات نیست و مادر وی نیز که در سنگ بست ماسال ساکن است در حال حاضر از این حادثه بی خبر است.

بنا بر اعلام بخش خبری ۲۱ سیما، پیکر مطهر این شهید و دو تن از شهدای دیگر روز یکشنبه آینده از طریق پرواز هوایی به تهران منتقل خواهد شد.

گفتنی است از این شهید والامقام یک دختر به یادگار مانده است.

%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%82%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d9%82%d9%88%db%8c%d8%af%d9%84

%da%a9%d8%b1%da%a9%d9%88%da%a9-%d8%b4%d9%87%d8%a7%d8%af%d8%aa

انتهای پیام /

 


13 ديدگاه

 1. الف-ج گفت:

  خداوند این شهید عزیز و دیگر شهدای گرانقدر را با شهدای کربلا محشور گرداند و درجاتشان را که عالی است متعالی گرداند. از دست اندر کاران ماسال نیوز خواهشمند است زندگینامه این شهید بزرگوار ماسالی را درسایت خود قرار دهند.

 2. Nima گفت:

  گیلانی های عزیز پیش به سوی تشییع جنازه ای با شکوه برای این شهید غربت
  خصوصا همشهریهای ماسالی باید سنگ تمام بگذارند

 3. Seyed گفت:

  روحش شاد،اما در سایت وزارت امورخارجه نام ایشان کوروش ثبت شده

 4. آرش گفت:

  سلام برهمه دوستان شهادت کوروش قویدل را تسلیت . عرض میکنیم. واز تمام مردم گیلان – و ماسال وشاندرمن درخاست داریم که دراین تشیح باشکوه حضور پیدا کنن روحش شاد ویادش گرامی باد.

 5. شاندرمنی گفت:

  باز عطر شهادت پیچید در این شهر, باز لاله ای سرخ از شهر ولایت و شهادت به لاله های بهشتی این شهر پیوست تا رنگ شهادت در این شهر همچنان تازه و پویا باقی بماند. باز قویدلی, جوانمرد پا در رکاب شهادت نهاد و به سوی حیات جاوید شتافت تا گفته باشد, هرچه هست فانی است, بلکه دل قوی دار که بنیاد بقا محکم است …
  شهادت مهندس قاسم قویدل را به عموم ملت ولایتمدار ماسال, به خصوص به خانواده محترم و دیگر عزیزان آن شهید تبریک و تسلیت عرض میکنم.
  خداوند بر درجات شهیدان ما, خصوصا این شهید تازه از سفر برگشته که متعالی است بیش از پیش بیفزاید.

 6. شاندرمنی گفت:

  باز عطر شهادت پیچید در این شهر, باز لاله ای سرخ از شهر ولایت و شهادت به لاله های بهشتی این شهر پیوست تا رنگ شهادت در این شهر همچنان تازه و پویا باقی بماند. باز قویدلی, جوانمرد پا در رکاب شهادت نهاد و به سوی حیات جاوید شتافت تا گفته باشد, هرچه هست فانی است, بلکه دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست …
  شهادت مهندس قاسم قویدل را به عموم ملت ولایتمدار ماسال, به خصوص به خانواده محترم و دیگر عزیزان آن شهید تبریک و تسلیت عرض میکنم.
  خداوند بر درجات شهیدان ما, خصوصا این شهید تازه از سفر برگشته که متعالی است بیش از پیش بیفزاید. و ما را از شفاعتش محرون نفرماید.

 7. بی پلاک گفت:

  هنیئا مریئا لک یا شهید قویدل
  مرحبا به غیرتت

 8. بی پلاک گفت:

  هنیا مرئیا لک یا شهید قویدل
  ……
  مرحبا همشهری گواری وجودت انشالله
  بر سر سفره ارباب نشستی برسان سلام من را….

 9. بی پلاک گفت:

  در باغ شهادت بازه بازست…

 10. علیرضا وحیدی بیدهندی گفت:

  سلام خیلی حالم گرفته شد چون من با کوروش قوی دل تو پست ۲۳۰ کیلو ولت فولاد نطنز همکار بودیم واقعا تسلیت میگم از طرف خودم وخانواده خودم این واقعه بد رو

 11. علیرضا وحیدی بیدهندی گفت:

  مهندس کوروش قویدل در شرکت پیمانیر مشغول به کار بودن که بعد از ایشون بنده رو سمت کارپرداز قرار دادن خیلی نگران شدم از این واقعه بد واقعا تسلیت میگم

 12. کارمند گفت:

  خدا بيامرزدش از شنیدن شهادتش خیلی خیلی ناراحت شدیم ايشاله هرچه زودتر نسل داعش رو از بین ببره

 13. سيدمهدي خرمجو گفت:

  حدود ۸سال است كه اورا ميشناختم وچه دوست بامرامي درتمام عمر پنجاهوچندسالى كه دارم دونفر بودند كه در انسانيت ومعرفت همتا نداشتند وهردو شهيد شدند يكي شان مهندس كورش قويدل ماسالي است و خوشا بهالت ديدم مردم خوب ماسال تورا چگونه بدرقه كردند ويا چه باشكوه استقبالت كردند به حال خود قبته بايدخورد هرگز ازيادمان نخواهي رفت كورش جان هميشه جايت پيشما خاليست

تست
تست