پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ , 07 December 2023

تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۹۵
ساعت انتشار : ۷:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب
با حضور مسئولان محلی صورت گرفت؛

دیدار فرمانده‌ی سپاه قدس گیلان با خانواده‌ی شهید قاسم(کوروش) قویدل در ماسال

فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز با حضور در محله‌ی سنگ بست ماسال با خانواده‌ی شهید جهاد اقتصادی استان گیلان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در منزل پدری شهید شهید قاسم (کوروش) قویدل با خانواده‌ی این شهید والامقام دیدار کرد.

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار ضمن بر شمردن جایگاه و منزلت شهیدان اظهار داشت: شهید قویدل به عنوان شهید جهاد اقتصادی الگویی برای جوانان خواهد بود تا با وجود خطرات و سختی‌ها، دست از تلاش و کوشش بر ندارند.

وی افزود: این شهید والامقام در کنار شهدای مدافع حرم، مزد تلاش و کوشش خود را از سوی خداوند با نایل شدن به مقام شهید کسب کرد.

سرهنگ پاسدار حمید جانباز، فرمانده‌ی سپاه ناحیه‌ی ماسال نیز در این دیدار ضمن برشمردن برخی ویژگی‌های اخلاقی شهید از زبان دوستانش گفت: شهید قویدل فردی شجاع و معهد بود که علی رغم آگاه بودن از خطرات احتمالی حضور در عراق، حاضر شد در کرکوک وارد عرصه‌ی جهاد اقتصادی شود.

وی ضمن بیان رشادت این شهید در ایستادگی مقایل تکفیریون داعش افزود: شهید قویدل با ایستادگی در برابر داعشی ها، در نجات جان تعدادی زیادی از کارگران مستقر در نیروگاه دبس نقش مهمی داشت.

فرمانده سپاه قدس گیلان و هیأت همراه پس از این دیدار با حضور در مزار مسجد علی بن ابی طالب (ع) محله سنگ بست، بر مزار این شهید والامقام فاتحه قرائت کرد.

شهید قاسم (کوروش) قویدل ۳۰ مهر ماه گذشته در حمله‌ی انتحاری نیروهای داعش به یک نیروگاه در حال ساخت در کرکوک  عراق با تیر مستقیم دشمن تکفیری به شهادت رسید.

انتهای پیام/


2 ديدگاه

  1. بی پلاک گفت:

    شما مسئولین رو قسم می دهیم به خون شهدا هرچه سریعتر یه مقبره برای شهید قویدل بسازید و تندیس یا مجسمه شهید قویدل را با مضمون جهاد اقتصادی در بهترین نقطه شهر نصب کنید برادر مسئولم این کار شما عین جهاد است که زنده نگه داشتن یاد شهید کمتر از شهادت نیست بگذار هر فرد هنجارشکنی که وارد شهرمان میشود بداند این سرزمین تالشی خاکی است مقدس که در دل خود قویدل ها محبی ها و دولتی ها پرورش داده و هم اکنون در بر خود گرفته بدانند این شهر چقدر پاک است نگذارید دیر شود تا مردم مطالبه کنند…..
    نگذارید مثل قبور شهدا گمنام غریب بماند….

  2. صرفا جهت خنده گفت:

    اقای بی پلاک شهدای ما نزد خداوند پلاک دریافت کرده اند پلاک مسئولین به چه درد انها میخورد