چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۹۱
ساعت انتشار : ۵:۲۶ ب.ظ
چاپ مطلب

پیگیری‌های محمود شکری جهت اتمام پروژه‌های نیمه کاره

معاون پارلمانی وزیر راه، مسکن و شهرسازی گفت: پیرو پیگیری‌های این نماینده و دستور وزیر و بازدیدهای مسئولان کشوری و استانی در راستای افزایش ضریب برخورداری این منطقه اقدام‌های موثری صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، علیرضا محفوظی در حاشیه بازدید از پروژه‌های نیمه کاره حوزه انتخابیه شهرستان‌های تالش، رضوانشهر و ماسال در گفتگو با فارس راه‌آهن قزوین‌ ـ رشت ‌ـ آستارا را یکی از پروژه‌های مهم بین‌المللی دانست.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه ابعاد بین‌المللی دارد، اظهار داشت: راه‌آهن گیلان کریدور شمال ‌ـ جنوب و غرب‌ـ شرق را به هم متصل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برای پروژه راه‌آهن مذکور در سال جاری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده، تصریح کرد: سال گذشته این پروژه ۹۶ میلیارد تومان اعتبار داشت و علاوه بر آن از محل اوراق مشارکت نیز اعتباراتی به این راه‌آهن تزریق می‌شود.

محفوظی درباره اعتبارات آسفالت راه‌های روستایی عنوان کرد: سال گذشته ۳۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت روستاهای بالای ۵۰ خانوار روستایی تخصیص یافته بود که این مبلغ در سال جاری به ۳۱۹ میلیارد تومان افزایش یافته است.

معاون پارلمانی وزیر راه، مسکن و شهرسازی گفت: امیدواریم تا پایان برنامه پنجم توسعه تمام راه‌های روستایی بالای ۵۰ خانوار آسفالت شود.

وی با اشاره به پیگیری‌های محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در زمینه اتمام پروژه‌های نیمه کاره اساسی این شهرستان‌ها، احداث بندر در منطقه طوالش را مستلزم امکان‌سنجی و مطالعه دانست.

این مسئول افزود: پیرو پیگیری‌های این نماینده و دستور وزیر و بازدیدهای مسئولان کشوری و استانی در راستای افزایش ضریب برخورداری این منطقه اقدام‌های موثری صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/