یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۹۵
ساعت انتشار : ۱۲:۱۰ ق.ظ
چاپ مطلب

رئيس جديد اداره گاز ماسال معرفي شد

با حضور معاون بهره برداري شركت گاز استان گيلان و فرماندار ماسال، ناصر اشرافي به عنوان رئيس جديد اداره گاز شهرستان ماسال معرفي شد

به گزارش ماسال نیوز،فرماندار شهرستان ماسال در حاشیه ی جلسه ی تودیع و معارفه ی رئیس اداره ی گاز ماسال با تشکر از عملکرد رئیس سابق اداره ی گاز ماسال گفت: خوشبختانه در زمان ریاست آقای حبیب زاده، با اجرای پروژه های گازرسانی بند ق در شهرستان همزمان گردید  و بسیاری از روستاهای شهرستان در اجرای پروژه های گازرسانی بند ق از نعمت گاز برخوردار شدند و ان شاء ا… چند روستای باقیمانده نیز به زودی به شبکه ی گازرسانی متصل می شوند.

محمود قاسم نژاد با بیان اینکه شتاب و وسعت گازرسانی انجام پذیرفته در دولت تدبیر و امید با دولت های گذشته قابل مقایسه نیست،  افزود: خوشبختانه استان گیلان نیز در مقایسه با سالهای گذشته که برای ابتدایی ترین لوازم مورد نیاز گازرسانی به دیگر استان ها نیازمند بودیم، شاهد  پیشرفت چشمگیری  بوده است.

معاون بهره برداری شرکت  گاز استان گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اتمام فرایند گازرسانی به بسیاری از روستاهای استان گیلان در دو سال گذشته،‌ابراز امیدواری کرد:  علی رغم همه ی مشکلات پیش روی شرکت گاز با هماهنگی ها و تلاش های به عمل آمده، استان گیلان بتواند تا دهه فجر سال جاری در زمره ی استان های سبز به لحاظ برخورداری از نعمت گاز قرار بگیرد.

مهندس حسین اکبر روند گازرسانی به روستاهای شهرستان ماسال را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: با گازرسانی به روستاهای سلیم آباد، خروم و چسلی، میزان برخورداری روستاهای شهرستان به بیش از ۹۵ درصد خواهد رسید و شهرستان ماسال نیز به لحاظ گازرسانی در ردیف شهرستان های سبز قرار خواهد گرفت.

وی پایان پذیرفتن پروژه های گازرسانی را موجب سبک شدن وظایف پیش روی ادارات گاز شهرستان ها دانست و خاطرنشان کرد: انتظار می رود در آینده با حمایت فرمانداری ها، شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات شرکت گاز و ارتقای بیش از پیش خدمات به مشترکین باشیم.

در پایان این جلسه، ضمن قدردانی از تلاش های مظاهر حبیب زاده، ناصر اشرافی به عنوان رئیس جدید اداره ی گاز شهرستان ماسال معرفی گردید.

%da%af%d8%a7%d8%b22


ویژه ها