چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۹۵
ساعت انتشار : ۱۱:۱۹ ق.ظ
چاپ مطلب
معاون سازمان برنامه و بودجه گیلان:

تاکنون ۷۵ درصد جعمیت استان گیلان سرشماری شدند

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان گیلان با بیان اینکه تاکنون ۷۵ درصد از جعمیت خانوارهای استان گیلان سرشماری شدند، گفت: گزارش سرشماری گیلان متناسب با پیش بینی‌های انجام شده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از تسنیم، وحید طیفوری عصر دیروز در دیدار با اعضای ستاد سرشماری استان گیلان و اعضای ستاد سرشماری ماسال در فرمانداری ماسال، اظهار داشت: موفقیت به‌دست آمده در سرشماری نفوس و مسکن ۹۵، حاصل مشارکت جمعی اعضای ستاد سرشماری است.

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان گیلان با بیان اینکه تاکنون ۷۵ درصد از جعمیت خانوارهای استان گیلان سرشماری شدند گفت: گزارش سرشماری گیلان متناسب با پیش بینی‌های انجام شده است.

قائم مقام ستاد سرشماری استان گیلان با اشاره به مشارکت ۶۸۶ هزار خانوار استان گیلان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، تا پایان مدت مجاز، سرشماری استان گیلان با موفقیت به پایان می‌رسد.

طیفوری اظهار کرد: خانوارهایی که به‌دلیل عدم حضور در محل سکونت اطلاعات از خانوارهای غایب محسوب می‌شوند با مراجعه به سایت سرشماری اینترنتی و یا با تماس تلفنی با ستاد سرشماری در شهرستان محل سکونت خود اقدام کنند.

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان گیلان با بیان اینکه بحث خانوارهای غایب در سرشماری بسیار حائز اهمیت است خاطرنشان کرد: مسئولان مربوطه برای اینکه سرشماری به موقع به اتمام برسد هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/