یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ , 11 April 2021
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۹۵
ساعت انتشار : ۱۰:۳۴ ق.ظ
چاپ مطلب
فرماندار تالش:

دلیل انحراف رودخانه‌ها برداشت بی‌رویه شن است

فرماندار تالش با اشاره به این نکته که مسیر رودخانه ها با برداشت های بی رویه منحرف می شود، تصریح کرد: دلیل اصلی انحراف رودخانه ها برداشت های بی رویه در دل رودخانه ها است.

به گزارش ماسال نیوز، علی فتح الهی در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین، اظهار کرد: همه سال ها در فصول پاییز و زمستان شاهد بارش های سیل آسا در استان به ویژه شهرستان تالش هستیم.

وی ادامه داد: ستاد بحران در شهرستان تالش فعال است، بانک اطلاعات ماشین آلات نیز در تالش آماده شده است تا با سرعت رانندگان بتوانند در سریع ترین زمان در دسترس باسند و خدمات ارایه دهند.

فرماندار تالش با تأکید براینکه با هماهنگی دستگاه های ذیربط ساماندهی رودخانه ها را نیز در دستور کار داریم، اضافه کرد: امکانات دولتی جوابگو نیست و با بهره مندی از منابع بخش خصوصی نگرانی ها را در این زمینه برطرف خواهیم کرد.

وی با اشاره به این نکته که مسیر رودخانه ها با برداشت های بی رویه منحرف می شود، تصریح کرد: دلیل اصلی انحراف رودخانه ها برداشت های بی رویه در دل رودخانه ها است.

فتح الهی با بیان این نکته که انحراف رودخانه ها در گذشته باعث تخریب منازل در حاشیه رودخانه ها بوده است، اضافه کرد: اینگونه اتفاقات را در گذشته در منطقه میانکوه شاهد بودیم.

فرماندار تالش در خاتمه اظهار کرد: طرح ساماندهی رودخانه ها در جهت بازگشت رودخانه ها به بستر اصلی آنها انچام می شود.


يک ديدگاه

  1. هادي گفت:

    واقعا كه دستگاهاي دولتي خودشان مجوز ميدن وخودشون انتقاد ميكنن!!!

تست
تست