یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۹۵
ساعت انتشار : ۹:۰۵ ب.ظ
چاپ مطلب
بخشدار شاندرمن؛

پیگیر کار شهروند شاندرمنی ساکن در چادر بوده ایم

بخشدار شاندرمن گفت: با وجود اینکه امکان تغییر کاربری زمین ایشان بدون پرداخت هر گونه عوارض امکان پذیر به نظر می رسید، سرپرست این خانواده از پی گیری کار به دلایل نامعلوم انصراف داد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماسال، فرماندار ماسال صبح پنج شنبه به اتفاق بخشدار شاندرمن از نزدیک از وضعیت خانواده ی بی سرپناه شاندرمنی بازدید کرد.

بخشدار شاندرمن در حاشیه ی این بازدید اظهار داشت: با هماهنگی ای که با دهیار روستای میرمحله انجام شد، ساختمانی در این روستا جهت اسکان موقت در اختیار این خانواده قرار گرفته است.

سید رضا صفوی با بیان اینکه از تابستان سال جاری در جریان مشکل این خانواده قرار داشتیم، افزود: به محض اینکه در جریان مشکل این خانواده قرار گرفتیم با کمیته ی امداد جهت ساخت مسکن برای این خانواده مکاتبه شد اما در فرایند استعلام جهت صدور پروانه مشخص شد که زمین ایشان در محدوده ی کاربری کشاورزی قرار دارد و برای تغییر کاربری باید در کمیسیون مربوطه مطرح شود.

وی ادامه داد: اما با وجود اینکه امکان تغییر کاربری زمین ایشان بدون پرداخت هر گونه عوارض امکان پذیر به نظر می رسید، سرپرست این خانواده از پی گیری کار به دلایل نامعلوم انصراف داد.

بخشدار شاندرمن با اشاره به اینکه شخصا با توجه به وضعیت این خانواده در طول این چند ماه پیگیر مسئله بودم، گفت: علی رغم عدم پی گیری پرونده تغییر کاربری از سوی وی، بارها از طریق نهادهای مختلف از جمله بخشداری، کمیته امداد و حتی سپاه به ایشان پیشنهاد در اختیار گذاشتن مسکن به صورت رایگان برای رفع مشکل داده شد،‌اما متاسفانه ایشان کماکان بر زندگی در چادری که آن هم از سوی هلال احمر در اختیارش قرار گرفته بود اصرار داشتند.

صفوی همچنین تاکید کرد: در صورت پی گیری نامبرده کماکان امکان تغییر کاربری زمین و احداث مسکن به صورت رایگان از سوی کمیته امداد وجود دارد.

 انتهای پیام /


4 ديدگاه

 1. مقداد گفت:

  خسته نباشیدسیدبزرگوار

 2. lماسالی گفت:

  پرس و جویی که من کردم حتی فرمانده محترم سپاه به ایشون پیشنهاد سرایداری در یک مکان خوب رو داده بود ولی ایشون حاضر نبوده زمینشو ترک بکنه بخشدار هم در تابستان و حتی پاییز چند مکان و به ایشون پیشنهاد کرده که رایگان بره اونجا

 3. ناامید گفت:

  بخشدار جان شما پیگیری درست حسابی انجام بده قشنگ و حسابی برای اون بیچاره آماده کن ببین چطور قبول میکنن
  اینقد شعار ندید
  اگه مسولین حقوق باندازه میگرفتند اینجور خانوادها وضع ناگواری نداشتند

 4. کوروش گفت:

  جای تأسف است که از فرماندار وبخشدار خلاف مقررات تقاضا می شود طبق قانون زمین های تسطیح شده نباید تغییر کاربری داده شود . نگرانی مردم این است چرا برای بعضی ها قانون شکنی می شود ولی برای بعضی از درماندگان نه ؟ فرماندار باید به این سوال پاسخ دهد. تا اذهان عمومی تشویش خاطر نداشته باشند.

ویژه ها