یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۹۵
ساعت انتشار : ۱:۰۷ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه‌ی ماسال در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان؛

مشکلاتی که با اختیارات شهرستانی قابل حل است، باید رفع شوند

امام جمعه ماسال گفت: بايد با آسيب شناسي دقيق مسائل و مشكلات مردم،‌نسبت به ارتفاع آن دسته از آسيب هايي كه با اختيارات شهرستاني قابل رفع شدن هستند، اقدام نماييم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، امام جمعه‌ي شهرستان ماسال صبح امروز در جلسه‌ي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ماسال گفت: بايد با آسيب شناسي دقيق مسائل و مشكلات مردم،‌نسبت به ارتفاع آن دسته از آسيب هايي كه با اختيارات شهرستاني قابل رفع شدن هستند، اقدام نماييم.

سيدهادي موسوي تكريم ارباب رجوع و  داشتن برخورد مناسب با مردم از سوي مسئولين را بسيار حائز اهميت دانست و تصريح داشت: مديران بايد در برخورد با ارباب رجوع از ويژگي صبر برخوردار باشند و اين روحيه را در ميان كاركنان اداره ي خويش نيز ترويج كنند.

محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال نیز در این نشست گفت: ادامه ي حيات و پيشبرد برنامه ريزي هاي هر جامعه به ميزان مقبوليت برنامه ريزان در بين افراد جامعه وابسته است.

وي با تاكيد بر لزوم تامين سازو كارها و  نيازمندي ها ي اداره ي جامعه در جهت خدمت رساني هرچه بهتر به مردم، اظهار داشت: وقتي مردم به اراده ي حاكميت براي حل مسائل خود پي ببرند، مقبوليت در جامعه ادامه خواهد يافت.

%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%86%da%af-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c

فرماندار ماسال ادامه داد: خوشبختانه با وجود مقام معظم رهبري و تذكرات به جاي ايشان، كاستي هاي نظام همواره رفع و تنظيم مي شود و با وجود اين ساختار نظام جمهوري اسلامي مشكلي نخواهد داشت.

قاسم نژاد عدم وجود صداقت در قبال مردم، بي توجهي به اخلاق اسلامي، فقدان راهبرد و برنامه ريزي جهت طبقات مختلف جامعه و ناديده انگاشتن آراي مردم را زمينه ساز زير سؤال رفتن مشروعيت حاكميت دانست و خاطرنشان كرد: در همين سالهاي اخير شاهد فروژاشي نظام سياسي برخي از كشورها به جهت فقدان مقبوليت عمومي بوده ايم.

وي با تاكيد بر عدم وجود تبعيض در خدمات رساني  به مردم و رعايت حقوق شهروندي گفت: تامين امكانات مورد نياز شهروندان در حوزه هاي مختلف و تكريم ارباب رجوع از جمله موارد مربوط به حقوق شهروندي است كه ادارات شهرستان بايد به آن به طور ويژه توجه نمايند.

فرماندار ماسال با اشاره به حقوق متقابل دولت و ملت اظهار داشت: بر اساس آموزه هاي ديني و قانون اساسي حق حاكميت بر مردم و مردم بر حاكميت دوطرفه است و مردم نيز بايد به اجراي قوانين پايبند باشند.

قاسم نژاد افزود: ما به عنوان مسئولين نظام كه داعيه ي عدالت خواهي داريم بايد رفتار و كردار خود را بر اساس موازين ديني و قانوني تنظيم كنيم و در صورتي كه اين كار را انجام دهيم رضايت الهي و مردم را در پي خواهد داشت.


10 ديدگاه

 1. خیرخوا شما گفت:

  سخنان فرماندار شهرمان را میخوانم تعجب میکنم ؟ آیا حرف و عمل اینقدر با هم فاصله داشتن ؟؟ آقای فرماندار برای آمدن به ماسال چقدر نذر و نیاز و دست پا زدی ؟ ولی پس از آمدن در بین بعضی از گروها مصادره شدی فقط گروه خاصی را دیدی و میبینی بعد هم در خصوص عدم صداقت در قبال مردم حرف میزنی واقعا” جای تعجب دارد آیا بخشدارت بچه مردم را کتک میزند در نماز جمعه ازش دفاع میکنی و الی آخر که نمیشود نوشت؟؟ از اخلاق اسلامی حرف میزنی حاشا به غیرت شما ، با نماینده اخلاق مدار ماسال چگونه برخورد مکنی آیا هیچ ازش کمک میخواهی ؟ سال ۹۵ چند بار دعوت به کمک کرده ای ؟ از مشروعیت نظام حرف میزنی آدم خنده اش میگیرد آقای فرماندار رضایت مردم چه جوری بدست می آید ؟ با خدمت کردن یا حرف زدن ؟ ماسال بیست کیلو متر آسفالت در سال ۹۵ دارد در پنج کیلومترش (جاده گنذر ) مانده است آیا خبر نداری اگر داری چرا اقدام نمیکنی ؟؟ حضرت علی (ع)میفرمایند آنهایکه در دین شما نیستند به آنها احترام بگذارید، ولی آنهائیکه در سلیقه شما نیستند مغضوب شما هستند آنهائیکه مشکلات جامعه را بخاطر دلسوزی و حل مشکلات مطرح میکنند حتما” باید آبرو هزینه کنند چون مغضوب شما هستند ؟ آقای فرماندار گزینه تدبیر و امید شما در انتخابات ۹۴ دوهزار رای آورد علت عملکرد شما بود ولی الآن شما از عدم تبعض در خدمات رسانی به مردم و رعایت حقوق شهروندی حرف میزنی ، نه ماه است هزینه ساخت پل سراکه آمده است علت عدم ساخت چیست ؟؟؟؟؟هزینه ساخت پل دولملال سال ۹۴ واریز شده است ولی نیمه کاره مانده چرا ؟ باز از حقوق شهروندی حرف میزنی ؟ آقای فرماندار اگر اجازه بدهید نیم ساعت من و شما در مسجد جلوی مردم مناظره بگذاریم ببینیم این حرفهای که در این جلسه زده ای چقدر با واقعیت نزدیک است ؟ آقای فرماندار خیلی حرف است که نمیشود در ایجا نوشت مطمئن باش در یک جلسه ای رودرو میشویم آقای فرماندار شهداء ناظر بر عملکردمان است مطمئن باشیم که اگر بد عمل کردیم در همین دنیا رسوایمان میکنند کلام آخر اینکه مشاورین خوبی میداشتی امروز مقام بالاتری گرفته بودی

 2. شاندرمنی گفت:

  اولا” خیلی سعی کرد که مسئولیت بالاتری بگیرد ولی موفق نشد ، دوم چرا مناظره حداقل پرسش و پاسخ در مسجد بگذارید ، سوم اینهمه جوان خوب ماسالی شاغل در ادارات چرا یک ماسالی مسئولیت نمیگیرد همه از صومعه سرا یا جای دیگری می آیند ، چهارم آیا همه طیف شما برای گرفتن مسئولیت آنطور دست وپا زدن وحتی جان مادرشان قسم خوردن بعد هم زیر قسم خود زدن ، پنجم از شما درخواست میکنیم حداقل بصورت نامحسوس یک نفر را جهت تحقیقات به شهر بفرست ببین مردم در خصوص عملکرد شما چه میگویند ( قهوه خوانها ، نانوائیها ) ششم چرا فقط آسفالت وپل را نام بردی آب روستا و برق روستا بیچارگی بیمارستان ، سروصدای اخیر شهرداری ماسال ، برداشت شن بیرویه از رودخانه های ماسال وشاندرمن که مورد احتراض عالم قرارگرفته ، سرقت های بی حد وحسابی که در ماسال و شاندمن روخ میدهد از بیکفایتی نیست ، ساخت و سازهای غیر مجاز ییلاقات را خبر نداری ؟؟؟ ، والی آخر همه از عملکرد بد شماست ، باز شما میفرمائید حقوق متقابل دولت وملت ،؟؟ آموزه های دینی و قانون اساسی را مطره کرده ای که حق مردم بر حاکمیت و حق حاکمیت بر مردم باید دو طرفه باشد اینها را که گفته ای چرا عمل نمیکنی؟ بهتر بود این حرفها را نمیزدی آین در قانون شما نوشته نشده که فرماندار باید در محل کارش مستقر باشد پس چرا به قانون عمل نمیکنی ؟ بخشدار مرکزیت در انتخابات ۹۴ برای گزینه خاصی جلسه تبلیغاتی گذاشت به شما تذکر هم داده شد ولی برخورد با ایشان نکردی از ایشان حمایت هم کردی (از قانون حفر نزنی بهتر است) بجار مردم وشمه سرا در سال گذشته سوخت دهیار به شما نامه زد از بیمه حمایتشان نکردی به چه دلیل نمیدانم ، مطمئن باش این مردم خدای دارند فرقی برایش ندارد اگر من نویسنده و شمای گویند باشد سزای اعمالش را در همین دنیا مرحمت میکند در پایان کلامی از امام عسکری (ع) هیچ صاحب عزتی حق را رها نکند مگرآنکه ذلیل شود و هیچ ذلیلی به حق نیاویزد مگر آنکه عزیز شود،،،،،،، کسی دعا میکرد که خدایا من درست شدنی نیستم خودت راه راست را به سوی من کج کن ،،،،

 3. ماسالی گفت:

  خدا را شکر که شما در خصوص قانون و اخلاق و موازین شرعی و الی آخر صحبت کردی ،، آقای فرماندار مردم میفهمند و در انتخابات جواب خواهند داد ، درست است که بشکن میزنید که احمدیژاد نیامد مردم میدانند که چه کار باید بکنند ولی مواظب باشید حیف است آنرئیس جمهور روحانی جلیل القدر واسلام شناس را دارید خراب میکنید ،، پروین اعتصامی میفرماید من براه خود نندیم چاه را …… تو بدیدی کج نکردی راه را

 4. ماسالی گفت:

  خدا را شکر که شما در خصوص قانون و اخلاق و موازین شرعی و الی آخر صحبت کردی ،، آقای فرماندار مردم میفهمند و در انتخابات جواب خواهند داد ، درست است که بشکن میزنید که احمدیژاد نیامد مردم میدانند که چه کار باید بکنند ولی مواظب باشید حیف است آنرئیس جمهور روحانی جلیل القدر واسلام شناس را دارید خراب میکنید ،، پروین اعتصامی میفرماید من براه خود ندیدم چاه را …… تو بدیدی کج نکردی راه را

 5. باانصاف گفت:

  آقای امام جمعه عزیز شما هم دلت خوش است اینها کدام مشکل را حل کرده اند نام ببرند جایزه دارید ،،، معضل اصلی مملکت بیکاری است ، آیا در طول این مدت مسولیت خودش یک بارجلسه کمیته اشتغال گذاشته است ایشان استاندار را آوردند برای افتتاع کارخانه ای در شهرک صنعتی بعد از رفتن استاندار برید وضعیت کارخانه را ببینید و الی آخر ؟؟؟//

 6. ماسال گفت:

  ای برادر خداوند باید فرجی بیاورد

 7. حامد گفت:

  ييلاقات شاندرمن را آسفالت كنيد اين مهم ترين تحول براي شاندرمن بحساب مي آيد

 8. مسئول گفت:

  خدا را شکر همچون فرماندار سخن وری داریم دیگه چه میخواهید؟؟؟

 9. اص گفت:

  مردی رفته بود خوستگاری پرسیدند شغلت چیست گفت بیکارم ، سواد چه داری گفت بی سوادم پرسیدند هنر و تخصصی داری ؟ گفت هیچ ندارم ،گفت چه شده به فکر ازدواج افتادی؟ گفت از شما چه پنهان که دیدم در زندگی که چیزی نشده ام ؟ به فکر افتادم که لااقل داماد بشوم //// این حکایت شماست برادر عزیز ،،، برای مردم که چیزی نشده ،،،، خدا را شکر که خودتان کاره ای شدید؟

 10. ارادتمند شما گفت:

  از آقای امام جمعه تشکر میکنیم که چنین سفارشی کرده است من به عنوان یک کشاورز زاده از شما سوال دارم که آیا اینها حداقل دو استخر در سال در ماسال و شاندمن نباید لایروبی بکنند اصلا” در فکر هستند آقا اینها هم به برجام بستکی دارد آقای امام جمعه این چه سفارشی است که میکنی به اینها زحمت نده حیف است از اتاق کارشان بیرون بیایند هوا سرد است ؟؟؟ حاجی جان به چسب به زندگی خودت مردم را ولش کن همان یک نفری که تهران توسط عوامل خودش امنیت این مردم را تامین کرده است خدا را هزار مرتبه شکر خداوند او را برای ملت نگهدارد شما هم دلت خوش است که بلی من هم یک سفارشی کردم و اینها فردا می افتند دنبال کارها ای حاجی جان ؟؟؟// یارو تصادف کرده بود پزشک بعد از رادیولوژی به گفت متاسفانه دو تا از دندهات شکسته و جمجمه ات هم ترک برداشته ولی هیچ جای نگرانی نیست خودم با فتوشاب درستش میکنم … شما هم نگران نباش

ویژه ها