پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۹۵
ساعت انتشار : ۳:۲۰ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه‌ی ماسال:

امروز همه بر اقدام قاطع در مقابل نقض برجام، وحدت نظر دارند

امام جمعه‌ی ماسال گفت: امروز می بینیم که وحدت بی سابقه ای بین مسئولین و مردم شکل گرفته است که باید در برابر نقض برجام واکنش نشان دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، حجت الاسلام سید هادی موسوی امام جمعه ماسال در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به شنبه ۲۰ آذر ماه روز جهانی حقوق بشر گفت: امام خمینی (ره) جمله ای زیبا درباره حقوق بشر دارند که؛ مدعیان حقوق بشر، انسان های مظلوم را جز بشر محسوب نمی کنند. مدعیان حقوق بشر در قبال جنایت هایی که در سوریه و یمن و لبنان و افغانستان و امثالهم می شود چرا کر و کور و لال هستند؟

امام جمعه ماسال ضمن انتقاد از سازمان ملل متحد اظهار داشت: این سازمان مدعی، حتی انجمن هایی برای دفاع از حقوق حیوانات دارد آن وقت در برابر کشتار بی گناهان در یمن و میانمار و سوریه سکوت می کند. این رفتار آنها برای ما پیام دارد. اینکه ما هیچگاه نباید به آنها دلخوش کنیم.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به مذاکرات هسته ای و تحولات اخیر در این خصوص گفت: این همه زحمت و رفت و آمد و زمان، دیدیم که نهایتش چه شد. همان چیزی که رهبر انقلاب پیش بینی می کرند. منتهی نمی شد این را به برخی فهماند. می خواستند فرهنگ غلطی را در جامعه گسترش دهند که مثلا با رابطه‌ی با آمریکا مشکلات ما حل می شود.

وی افزود: ما در قضیه هسته ای و برجام خیلی ضرر کردیم اما حداقل تجربه‌ی تاریخی مثبتی هم برای کشورمان به همراه داشت. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. امروز می بینیم که وحدت بی سابقه ای بین مسئولین و مردم شکل گرفته است که باید در برابر نقض برجام واکنش نشان دهیم. این حداقلی ترین انتظار ماست.

حجت الاسلام موسوی واکنش دولتمردان به مصوبه های جدید آمریکایی ها را الزامی برشمرد و تاکید کرد: در شرایط فعلی هر کس تحت هر شرایطی در جهت عدم واکنش بجا به نقض برجام اقدامی کند خیانت به امام و رهبری و خون شهدای هسته ای کرده است.

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. پژمان دهره صبح گفت:

    امام جمعه محترم برای ساختمان معلولین یک فکری بکن

ویژه ها