شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , 15 August 2020
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۹۵
ساعت انتشار : ۵:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب
در پیام تسلیت حزب مردم سالاری گیلان مطرح شد:

شکل گیری نظام جمهوری اسلامی را بدون نقش مدبّرانه آیت الله هاشمی رفسنجانی نمی توان تصور کرد

حزب مردم سالاری استان گیلان به مناسبت درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی صادر کرد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از کاسپین؛ حزب مردم سالاری استان گیلان به مناسبت درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی صادر کرده است.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
فقدان آیت الله رفسنجانی و درگذشت ایشان سلمه ای است که امیدواریم خداوند به لطف خود جایگزینی برای ما و آیندگان تاریخ اسلام قرار دهد.

هم اکنون القای خطوط خاص و تفرقه انگیز شایسته نیست و تاثیرگذاری مرحوم هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری، سابقه‌ای طولانی و سترگ در عرصه انقلاب اسلامی در بزنگاه‌ها و پیچ‌های خطرناک و بحران ها بر کسی پوشیده نیست.

حضور ایشان در عرصه های مدیریت کلان، حزب، وزارت، ریاست،امامت و مناصب حساس با فرازهای تاریخ معاصر ایران نامش را در راستای نام‌های تاریخ ساز دیگر چون امیرکبیر قرار می دهد.

حضور او در بحرانی ترین دوران نظام چنان سرنوشت ساز بود که شاید نظام و کشور امروزی را بدون نقش مدبرانه او نتوان تصور کرد و اما…
برنامه های مدبرانه وی در نجات نظام اسلامی که از شخصیت فردی خودساخته و توجه ایشان به معنویت، عدالت و تبعیت از مقام معظم رهبری بوده است باید برای ملت وفادار و جوانان مملکت ساز الگو باشد.

سفر پربرکتش سند گویایی بر حقانیت و پیروی از ولایت فقیه است و تقدیر الهی بر این قرار گرفت که مرقد آن بزرگوار و حامی خط ولایت در جوار امام راحل (ره) قرار گیرد و برای همیشه تاریخ فریادگر مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی و الهام‌بخش پیروان راستین نظام انقلاب اسلامی باشد.

حرکت انقلابی که امروز  باید آغاز شود تاکید بر این موضوع است که فراموشی رشادت های ایشان در عدالت و تبعیت از مقام معظم رهبری به عنوان یک عامل خطر در ابتلا به سقوط نظام است.

رحمت و غفران الهی شامل حال ایشان باد.

حزب مردم سالاری استان گیلان
انتهای خبر/


تست
تست