چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ , 01 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۹۳
ساعت انتشار : ۸:۵۵ ب.ظ
چاپ مطلب

فومن قهرمان لیگ فوتبال گیلان شد/شکست نمایندگان ماسال

تیم فوتبال شهرداری فومن عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل) را کسب کرد .

تیم فوتبال شهرداری فومن عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل) را کسب کرد .

ماسال نیوز

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایرنا، با انجام هفته بیست و پنجم این رقابت ها و یک هفته مانده به پایان این مسابقات ، تیم فوتبال شهرداری فومن با شش امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم ، مقام قهرمانی خود را تثبیت کرد.

بر این اساس و تا پایان هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر گیلان ، تیم شهرداری فومن با کسب ۵۶ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم شهرداری رودسر با کسب ۵۰ امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم شهرداری چاف چمخاله لنگرود با کسب ۴۸ امتیاز سوم است .

در بازی های انجام شده از هفته بیست و پنجم این رقابت ها نیز ، تیم فوتبال سبحان دارو رشت با نتیجه سه بر یک شهرداری چوبر تالش را شکست داد و تیم فوتبال شهرداری چاف چمخاله با نتیجه دو بر صفر کادوس ماسال را مغلوب کرد .

همچنین تیم فوتبال شهرداری رودسر با دو گل برابر تیم هیات فوتبال آستانه اشرفیه به برتری رسید و دیدار تیم های فوتبال شهاب درفک رودبار و ملوان نوین بندرانزلی با نتیجه پرگل مساوی چهار بر چهار به اتمام رسید.

تیم فوتبال شهرداری فومن نیز با نتیجه چهار بر یک شهرداری کلاچای را شکست داد و در دیگر دیدار برگزار شده ، تیم شهرداری ماسال با یک گل مغلوب تیم صداقت آستارا شد.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان، ۱۴ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .


تست
تست