شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۰۸ فروردین ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۴۰ ب.ظ
چاپ مطلب
عضو شورای شهر رشت مطرح کرد؛

تعطیلات نوروزی شهردار رشت در کشور عمان!

در این ایامی که چندین میلیون نفر مسافر به گیلان آمده اند و شهر رشت هم میزبان چندین هزار مهمان است، ثابت قدم بدون مجوز شورای شهر به خارج از کشور سفر کرده است!

به گزارش ماسال نیوز، فرهاد شوقی در گفتگو با گیلانستان از سفر ثابت قدم شهردار رشت به کشور و سواحل دریای عمان خبر داد و گفت: دقایقی پیش در جلسه هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت و در حال پیگیری و حل برخی از مشکلات شهر بودیم که در ادامه می خواستیم ببینیم شهردار رشت فلان برنامه نوروزی مسافران را به کجا رسانده است، ولی به ناگاه متوجه شدیم ایشان برای خوش گذرانی به کشور و سواحل دریای عمان سفر کرده است!

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه بر اساس قانون، شهرداران برای خروج از حتی استان باید از شورا مجوز بگیرند، خاطرنشان کرد: در این ایامی که چندین میلیون نفر مسافر به استان گیلان آمده اند و شهر رشت هم میزبان چندین هزار مهمان است، آقای ثابت قدم بدون مجوز شورای شهر برای تفریحات خود به خارج از کشور سفر کرده و این خلاف مقررات سازمانی است.


2 ديدگاه

  1. امين گفت:

    قابل توجه كوته بينان وتخريب چيها.شهرداررشت هم مثل من وشما ادمه وخونواده داره.درسالي كه امثال شما هرروز رو براي شهردار ومردم رشت تلخ كرديد نياز به ارامش داره .حالا كه چي؟راستي روحاني هم رفته مسكو.مملكت وول كرده رفته.بريد دنبالش

  2. رضا گفت:

    این اقا می بایست به چاله چوله های رشت می رسید که وضع اسفناکی دارن، -میزبانی که مهمان را تنها گذاشت.