دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۹۳
ساعت انتشار : ۵:۵۱ ق.ظ
چاپ مطلب

هویت قاتلان جوان ۲۵ساله شفتی، فاش شد

متهمه که سعی در انحراف تحقیقات پلیس را داشته در مقابل دلایل و شواهد بدست آمده پلیسی به ناچار به قتل همسرش با همدستی دو مرد اعتراف کرد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ۸ دی نیوز، سرهنگ جواد پاک شریفی فرمانده انتظامی شهرستان شفت در تشریح این خبر گفت: در نهم اردیبهشت ماه سالجاری در پی گزارش مردمی کشف جسدی در جنگل به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام شد.

سرهنگ پاک شریفی افزود: کارآگاهان اگاهی با توجه به حساسیت موضوع در محل حاضر شده و در بررسی های اولیه مشخص شد، مقتول حدوداً ۲۵ ساله بوده و بر اثر اصابت ضربات یک شئ برنده به قتل رسیده و در داخل یک تخته پتو پیچیده و در جنگل رها شده است.

جواد پاک شریفی با بیان اینکه کاراگاهان آگاهی با تحقیقات پلیسی از نزدیکان این جوان ۲۵ ساله به همسر مقتول مشکوک شده و با توجه به تناقض گویی متهمه، وی را دستگیر کردند، بیان داشت: متهمه که سعی در انحراف تحقیقات پلیس را داشته در مقابل دلایل و شواهد بدست آمده پلیسی به ناچار به قتل همسرش با همدستی دو مرد اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه همدستان این متهمه نیز در عملیاتی پلیسی در شهرستان رشت دستگیر شدند، اظهار داشت: همدستان متهمه به قتل این جوان ۲۵ ساله با چاقو و رها کردن مقتول در جنگل اعتراف کردند.

گفتنی است، متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.


تست
تست