جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ , 01 December 2023

تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۵۹ ب.ظ
چاپ مطلب
علی رغم تماس های مردمی صورت می گیرد:

بی توجهی مسئولین به آبگرفتگی و طغیان رودخانه‌ها در شاندرمن + فیلم

بر اثر بارندگی شدید روزهای اخیر برخی معابر روستایی شاندرمن مسدود و به خزانه های برنجکاران خساراتی وارد شده اما مسئولین حتی برای بازدید در محل حاضر نشده اند.

به گزارش ماسال نیوز؛ بارندگی در روزهای اخیر در شهرستان ماسال همچون بسیاری از مناطق کشور شدت یافت.

این بارندگی ها در برخی نقاط و به طور خاص در مناطقی که لایروبی انهار به نحو صحیح صورت نگرفته بود، باعث بسته شدن راه ها یا خسارت به خزانه نشای برنجکاران شده است.

یکی از اهالی روستای شیخ نشین شاندرمن در این خصوص به خبرنگار ماسال نیوز گفت: بعد از بارندگی برخی خزانه ها دچار آبگرفتگی شدید شده اند. از صبح تا الان هیچ مسئولی برای رسیدگی به این وضعیت نیامده است. حتی از طرف شورای محل برای بخشدار  و فرماندار زنگ زدیم اما تا به حال کسی برای رسیدگی و مشاهده وضعیت نیامده است. لطفا به گوش مسئولین برسانید.

یکی از اهالی روستای بی تم شاندرمن هم با انتقاد از بی توجهی مسئولین به آبگرفتگی ها به خبرنگار ماسال نیوز گفت: چرا کسی در قبال این مساله پاسخگو نیست؟ علی رغم چندین بار تماس با میراب مبنی بر لایروبی نهر هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود: حتی انکار می‎کنند که آب نهر جاده ها را گرفته است. فیلم هایی از آبگرفتگی در کوچه گلستان ۳ از حوزه شهری شاندرمن برای شما ارسال می‌کنم تا شاید مسئولینِ در خواب از این طریق ببینند چه اتفاقی افتاده است.

 

 

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. ما گفت:

    کار بخشداری که بالاترین سمتش رئیس ستاد انتخاباتی آقای روحانی و میرحسین موسوی بوده بهتر ازاین نمیشه.