دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۳۱ ب.ظ
چاپ مطلب
عضو ماسالی عضو شورای عالی استان‌ها:

از جایگاه خود برای اخذ امتیازاتی از قبیل قیر، ماشین آلات و امکانات برای ماسال بهره برده ام / شوراهای رشت نتوانسته اند در خور شان این شهر نقش آفرین باشند

کاندیدای شورای شهر کلانشهر رشت گفت: شوراهای شهر رشت نتوانسته اند درخور شأن این شهر با تمدن نقش آفرین باشند.

به گزارش ماسال نیوز؛ ابراهیم محبی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و شورا را به همه مردم گیلان و مخصوصاً پاسداران سرافراز ایران اسلامی گفت: همواره عاشورا درس ظلم ستیزی باید سر مشق همه مسلمانان و مخصوصا مسئولان کشور باشد .

وی افزود: شوراها نماد عینی دموکراسی و مردم سالاری دینی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده گیلان در شورای عالی استان‌های کشور با بیان اینکه نقش شوراها در هدایت صحیح مدیریت شهری بسیار موثر است، افزود: با نظارت شوراها مدیریت شهری در مسیر تعالی وخدمت به شهروندان هدایت خواهد شد.

محبی بهره‌مندی شوراها از ظرفیت‌های قانونی واخذ امکانات و امتیازات برای شهر خود از دولت را یکی دیگر از مزیت های شوراها دانست و بیان داشت: شوراها با ارسال طرح و لایحه به مجلس و دولت می‌توانند در قانون گذاری نقش آفرین باشند.

کاندیدای شورای شهر کلانشهر رشت با اشاره به اینکه شوراهای شهر رشت نتوانسته اند درخور شأن این شهر با تمدن نقش آفرین باشند، افزود: در طول چهار سال حضور بنده به عنوان نماینده شوراهای گیلان در شوراهای عالی استان‌های کشور هیچگونه تحرک و درخواستی علیرغم پیگیری‌های ما از سوی شورای شهر رشت از شورای عالی استانها و استفاده از این ظرقیت عظیم صورت نپذیرفت.

وی با بیان اینکه با استفاده از حضور خود در شورای عالی استانها واخذ امتیازاتی از قبیل قیر و دستگاه ماشین آلات سنگین و سایر امکانات برای شهرماسال توانسته بهره مندی استفاده از این جایگاه را برای مردم شهر خود داشته باشد، افزود: با توجه به کسب تجارب واندوخته چهار سال در عالی‌ترین مرجع شورایی کشور قصد خدمت در فضای بزرگتر به مردم با فرهنگ شهر رشت را دارد.

محبی افزود: خدمت به مردم شهر ماسال یک افتخاری بزرگ در کارنامه وی است و درخواست شوراها و نخبگان سیاسی، اجتماعی و تاکید اجازه قاطبه طرفداران و مردم عزیز شهر ماسال جهت حضور در شورای شهر رشت پا به عرصه گذاشته است.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر کارهای مثبتی در شهر رشت صورت گرفته اما کافی نیست، افزود: قطعا باید با روش‌های علمی روز دنیا به مدیریت شهری پرداخت که مدیریت یکپارچه شهری یکی از موارد جدی این مهم است.

محبی ایجاد فضایی با نشاط برای شهروندان را یکی دیگر از موارد مهم مدیریت شهری عنوان کرد و تصریح کرد: ایجاد فضای سبز و پارک‌هایی با امکانات درخورشان مردم باید در دستور کار شهرداری رشت قرار گیرد.


5 ديدگاه

 1. ماسالی گفت:

  آقای محبی چاله هاووضعیت اسفبار کوچه هاوخیابانهای داخل شهر ماسال گفته شما راصددرصد تایید میکنه!!!!

 2. شهرام گفت:

  دیگه کار از راه اندازی شهرک صنعتی شهرستان ماسال گذشته و کار به آسفالت رسیده – ببینید از کجا به کجا رسیده ایم که دیگر هیچ کس حتی ذره ایی به فکر اشتغال جوانان نیست و گرفتن قیر معیار کار ارزیابی میشود

 3. احمد گفت:

  آره دیگه،
  چون خودش توی ماسال کاندید نیست

 4. ماسالی گفت:

  آقای محبی این قیر را کجا برده است که مردم ماسال ندیده اند

 5. انتخابی تازه گفت:

  اگه بتوانند کارهای عمرانی که درماسال انجام دادند در رشت اجرا کنند کلانشهر رشت به توکیو تبدیل خواهد شد

ویژه ها