دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۵۲ ق.ظ
چاپ مطلب
جام گیل؛

استقلال رشت مقابل کادوس ماسال مغلوب شد

در جریان رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان جام گیل، تیم استقلال رشت مغلوب تیم کادوس ماسال شد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایرنا ، در این مسابقه که عصر شنبه برگزار شد ، تیم فوتبال کادوس ماسال موفق شد با نتیجه سه بر صفر برابر تیم فوتبال استقلال رشت به برتری دست یابد.
در جریان این مسابقه که از هفته بیست و هفتم این رقابت ها و در رشت برگزار شد، تیم فوتبال استقلال رشت نتوانست از فرصت میزبانی خود استفاده کند و در نهایت در این بازی متحمل شکست شد.
در این دیدار ، تیم فوتبال کادوس ماسال بهتر از حریف خود ظاهر شد و توانست به خوبی از فرصت های به دست آمده استفاده کند و در نهایت به یک پیروزی خارج از خانه دست یافت.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته بیست و هفتم این رقابت ها ، تیم های فوتبال شاهین بندرانزلی و شهرداری رضوانشهر رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری بندرانزلی با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.
در دیگر دیدار این رقابت ها نیز ، قرار بود تیم های فوتبال آریا لشت نشا و ملوان جوان رشت به مصاف هم بروند که به دلیل عدم حضور تیم آریا لشت نشا، این بازی برگزار نشد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال پاس گیلان همچنان صدرنشین است ، تیم های فوتبال ملوان نوین بندرانزلی و شهرداری رضوانشهر به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، ۱۵ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
در استان گیلان بیش از ۲۷ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی فوتبال ، در ۲ بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند .
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشار : نصراله ابراهیمی

انتهخای پیام /


ویژه ها