چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۳۵ ب.ظ
چاپ مطلب
کریم علی پور نامزد شورای شهر ماسال:

مقایسه ما با صومعه سرا انسان را خجلت زده می کند / انتقاد از برداشت شن از خالکایی

کریم علی پور گفت: چرا باید آنگونه که باید مسئولین استانی به فکر ما نیستند؟ چرا صومعه سرا هر روز آبادتر می شود اما ما باید از وضعیت آسفالت ها خجلت زده شویم؟ دلیل، اختلافات شهرداری و فرمانداری و نماینده و استانداری است.

به گزارش ماسال نیوز: کریم علی پور نامزد شورای شهرماسال گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد بخش زیادی از شما از وضعیت موود ناراضی هستد.  آنچه من به دنبال آن هستم تغییر در ساختار مدیریت شهری است.

وی افزود: این تغییر رخ نمی دهد با انتخاب افرادی که صاحب علم و تجربه هستند که با استفاده از متخصصین برای مدیریت صحیح قدم بردارند.

علی پور خاطر نشان کرد: اگر مسئولین شهری با هم متحد شوند مشکلات مردمی قابل حل است. دامن زدن به مسایل سیاسی و خط و جناح بازی باعث بروز اختلافات در سطح مدیریت کلات شهری شده و متاسفانه شهروندان تاوان این نوع نگاه را داده اند.

وی افزود: چرا باید آنگونه که باید مسئولین استانی به فکر ما نیستند؟ چرا صومعه سرا هر روز آبادتر می شوند اما ما باید از وضعیت آسفالت ها خجلت زده شویم؟ دلیل اختلافات شهرداری و فرمانداری و نماینده و استانداری است. آیا باید نشست و نگاه کرد؟

علی پور گفت: راه حل انتخاب اگاهانه شما در ۲۹ اردیبهشت است. نامزدها باید برنامه داشته باشند. با برنامه آمده ام و اولین برنامه ایجاد تعامل بین مسئولین کلان شهرستان است. با شناختی که از مسئولین دارم می شود با همکاری آنان اعتبارات در خور این شهر را گرفت.

وی افزود: ارتباط تنگاتنگ با مردم از برنامه های من است. محدود نکردن شورا در اتاقی ۳۰ تا ۴۰ متری برنامه من است. قول میدهم حتی اگر به تنهایی قرار باشد در میان شما حاضر شوم هر سه ماه یک بار در مسجاد با شما هم اندیشی کنم.

علی پور اظهار داشت: تشکیل کمیته تخصصی بازایارن و اصناف برای هم فکری و حل مشکلات آنان از برنامه های من است. تشکیل کمیته تخصصی توریسم با فعالین این حوزه هم از برنامه های من است.

وی گفت: استفاده از تندیس های مرحوم انامقلی و مشاهیری همچون وی لازم است. تشکیل کارگروه ورزشی بانوان و آقایان هم لازم است. برداشت این همه شن از خالکایی برای چه است؟ با کدام اصول ززیست محیطی تطابق دارد؟ وقتی در روز چند سرویس شن برداشت می کنید چرا راننده را توقیف و در بوق و کرنا می کنید که مثلا جلوی برداشت غیرمجاز را گرفته اید؟

نامزد شورای شهر ماسال اظهار داشت: تغییر جای فروش دام اقدامی اشتباه بود.  چرا تا بحال نمادی از تندیس امام جمعه فقید شهرستان مرحوم سید تقی صفوی نداریم؟  ما میتوانیم ما میتوانویم ما میتوانیم.