سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ , 30 May 2023

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۴۴ ب.ظ
چاپ مطلب
میلاد کدیور نامزد شورای شهر ماسال:

امکان نظارت عموم بر شورا را مهیا می‌کنیم / پارک بانوان ماسال هیچیک از معیارهای یک پارک ویژه بانوان را ندارد

نامزد شورای شهر ماسال گفت:می‌توانیم با منظم کردن آرشیو شورا و ایجاد امکان نظارت عموم بر شورا و تحقیق و تفحص همه پرداخت ها و مصوبات و کمیسیون ها در 10 سال اخیر از زد و بند های اداری و سازمانی جلوگیری کنیم.

به گزارش ماسال نیوز؛ میلاد کدیور نامزد شورای شهر ماسال در سخنرانی عمومی عصر امروز گفت: انتخاب بد ما در سال‌های گذشته باعث شده است وضعیت شهر به این حالت دچار شود. آسفالت ها خراب است و خاک سطح شهر را فرا گرفته است. بام سبز برای سالها رها شده و ساخت و سازهای غیر مهندسی چهره بدی از شهر به یادگار گذاشته است.

کدیور گفت: انسان های بزرگی در این شهر هستند که باید از وجود آنان استفاده شود. ماسال پتانسیل تبدیل به قطب گردشگری استان را دارد. می‌توانیم زمینه سرمایه گذاری در این شهر را مهیا کنیم.

وی افزود: به پایان رساندن پروژه های عقب افتاده شهری از برنامه های مهم ماست. دیگر مردم از قول ها درباره بام سبز و غیره خسته شدند. آیا بام سبز را نمی توان به پایان رساند؟

نامزد شورای شهر ماسال با تاکید بر لزوم بازسازی و نوسازی زیر ساخت های شهری اظهار داشت: می توان با برنامه ریزی و مدیریت مناسب این مشکلات را حل کرد. هماهنگی و ساماندهی ۲۴ ارگانی که در مدیریت شهری دخیل هستند را باید شهرداری به صورت سازمانی و با برنامه تر کند. تا از ایجاد هزنیه های دوباره جلوگیری شود.

کدیور خاطر نشان کرد: مطمئنا سرمایه گذاران بومی‌ای داریم که بتوان با استفاده از آنان و بهره گیری از جوانان مدیریت صحیح کنیم.

وی افزود: می‌توانیم با منظم کردن آرشیو شورا و ایجاد امکان نظارت عموم بر شورا و تحقیق و تفحص همه پرداخت ها و مصوبات و کمیسیون ها در ۱۰ سال اخیر از زد و بند های اداری و سازمانی جلوگیری کنیم.

نامزد شورای اسلامی شهر ماسال با اشاره به لزوم هماهنگی شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: می توانیم در مسیر ییلاقات با همکاری سازنده شورای روستاها سیل عظیم گردشگران را جذب کنیم. با رونق گردشگری رونق اقتصادی ایجاد شود.

کدیور ایجاد بازار برای فروش محصولات محلی و استفاده از فروش اینترنتی در این مسیر را از برنامه های خود عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی و مدیریت نوئی باید برای شهرک های ماسال و جلوگیری از آشفتگی بیشترشان به خرج داده شود.

وی با انتقاد از پارک بانوان گفت: پارک بانوان تنها نام بانوان را دارد و هیچیک از معیارهای پارک بانوان را ندارد. این پارک نوعی بی احترامی به  بانوان محترم است.

وی در پایان گفت: سعی کردم با کسی ائتلاف نکنم تا مردم اختیار خودشان را داشته باشند.

انتهای پیام /