شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , 02 December 2023

تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۷:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب
صبح امروز صورت گرفت؛

افتتاح واحدهای جدید مسکن محرومین / تکمیل ساخت ۴۰ واحد مسکن محرومین در شهرستان ماسال

با افتتاح دو واحد مسکن محرومین در روستاهای شیخ نشین و دران،مجموعه 40 واحد مسکن محرومین در شهرستان ماسال توسط سپاه و با همکاری کمیته امداد به اتمام رسید.

به گزارش ماسال نیوز؛ صبح امروز همزمان با سالروز فتح خرمشهر دو واحد مسکن محرومین در بخش شاندرمن افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستانی برگزاری می شد، دو واحد مسکن در روستای شیخ نشین و دران به صورت نمادین به نمایندگی از واحدهای به بهره برداری رسیده افتتاح شد.

سرهنگ حمید جانبار فرمانده سپاه ناحیه ماسال در جاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز گفت: به مناسبت آزادسازی خرمشهر برنامه های متنوعی در سطح شهرستان برگزار می شود. نشست های بصیرتی، شب شعر و خاطره، افتتاح چندین مسکن محرومین و برنامه های فرهنگی هنری از حمله این برنامه هاست.

جانباز با اشاره به ساخت مسکن محرومین توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: خوشحالیم که توانستیم امروز ۴۰ واحد مسکن محرومین را که برای شهرستان ماسال برنامه ریزی شده بود، با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) به اتمام برسانیم.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با اشاره به پروژه ۱۰۰۰ واحدی مسکن محرومین در سطح استان گیلان گفت: این پروژه بزرگ در راستای اهداف و برنامه های سپاه در حوزه محرومیت زدایی در حال اتمام است.

انتهای پیام /