شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۳۶ ق.ظ
چاپ مطلب
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان:

دانشجویان بسیجی دانشگاه گیلان در روستای کوهستان حویق مدرسه می سازند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان تابستان امسال برگزار و دانشجویان می‌توانند جهت ثبت‌نام تا ۳۱ خردادماه جاری اقدام کنند.

به گزارش ماسال نیوز؛ نبی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، در خصوص ششمین دوره اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: در این دوره از اردو به روستای کوهستان از بخش حویق تالش خواهیم رفت و به اقدامات جهادی می پردازیم.

 

وی افزود: در دوره های قبل سرویس بهداشتی مسجد روستا و غسالخانه روستا را تکمیل کردیم و سال گذشته نیز ساخت مدرسه روستا را آغاز کردیم.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان تصریح کرد: ساخت مدرسه روستا را سال گذشته تا مرحله ستون پیش بردیم و امسال در صددیم تا آن را به پایان برسانیم.

 

نبی زاده ادامه داد: دو گروه برادران و خواهران در دوره های ما حضور دارند؛ که خواهران به فعالیت های فرهنگی، بهداشتی و درمان، آموزشی و علمی و کارآفرین و اشتغال می پردازند و برادران در کارهای عمرانی و آموزشی اهالی روستا را مدد می دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: این اردو از نیمه دوم تیرماه امسال تا مرداد ماه برگزار می شود که شامل چند بازه ۱۰ روزه می باشد و دانشجویان تا ۳۱ خردادماه برای ثبت نام فرصت دارند.

 


تست
تست