دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ , 27 May 2019
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۳۷ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس:

یک روز آقای ظریف به حرف می آید که برجام را قبول نداشته است/ روحانی به ما گفت کاسب تحریم ما گفتیم فرجام برجام دوروز است

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با بیان اینکه رییس جمهور در برابر انتقاد به برجام با توهین پاسخ می داد گفت: روزی مشخص خواهد شد که چه مشکلات عدیده ای با برجام برای کشور بوجود می آمد.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود شکری  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تالش با اشاره به توهین روحانی به منتقدان برجام اظهار کرد: ما در زمان مذاکرات وقتی به دولت می گفتیم آمریکا و هم پیمانانشان فریبکارند و باید دقت بیشتری در برجام کرد آقای روحانی به ما توهین کرد.

وی با بیان اینکه روحانی به ما می گفت شما دلواپسانی هستید که در داخل این تحریم ها کاسبی می کنید، افزود: روحانی کار خود را به مردم خوب جلوه داد و ما را بعنوان دلواپسان تحریم معرفی کرد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس   مردم را به قیاس گفته های دلواپسان در مقابل رفتار های خبیثانه آمریکایی ها دعوت کرد و گفت: وقتی ما می گفتیم برجام فرجامش دو روز بیشتر نیست به این خاطر بود که آمریکا شیطان بزرگ و فریبکار است و تحریم های جدید سنا تاییدی بر این رفتارهای خبیثانه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس سرپیچی از فرمان خدا را دلیل رانده شدن شیطان از درگاه احدیت برشمرد و افزود: شیطان اصلا کارش همین است که فریب بدهد و دروغ بگوید.

شکری، فریدون را موتور محرکه برجام و مذاکرات نام برد و گفت: یک روزی آقای ظریف به حرف خواهد آمد که خودش برجام را قبول نداشته و ماحصل برجام تلاش ها و اصرار حسین فریدون بوده است.

وی با بیان اینکه دولت با برجام، برجام کردن در انتخابات مانور داد، افزود: روزی مشخص خواهد شد که چه مشکلات عدیده ای با برجام برای کشور بوجود خواهد آمد.

انتهای پیام/


13 ديدگاه

 1. ساکت گفت:

  البته اقای شکری در ادامه این مصاحبه که در سایت ۸deynews,com وجود دارد اقای روحانی را با معاویه مقایسه نموده و رئیس جمهور نظام اسلامی را کلاهبردار در جمع آوری رای خطاب کرده است.

 2. ماسالی گفت:

  ساکت عزیز سلام واقعا: این حرفهای شکری اگر درست باشد باید به ایشان احسن گفت إإإإإ حضرت امام ۳۸سال پیش گفته بود که امریکا شیطان بزرگ است نباید به ایشان اعتماد کرد پس حسن فریدون (روحانی) چرا به حرف امام توجه نکرد به امریکا اعتماد کرد و این بلا را بر سر مردم ایران آورد إإإإإإ پس بایدبه شکری با هر تفکری احسنت گفت إإإإإإإ

 3. براتعلی حذار گفت:

  درود بر خوانندگان گرامی،

  هردَم از این باغ بَری می رسد..

  باز هم فرصتی به آقای شکری دست تا از تریبون مجلس از واژگان و جملاتی برعلیه رییس جمهور منتخب مردم استفاده کند که فقط در دایره المعارف شخصی و شگفت انگیز ایشان است!

  _ آقای شکری شما گفته بودید و مرتب هم تکرارمی کردید که کارشناس اقتصادی هستید و بیش از ۲۰۰۰ شغل ایجاد می کنید!

  پرسش:
  _ شما برای پیشرفت و رونق اقتصادی حوزه انتخابیه خودتون در همکاری با دولت چه کرده اید؟!
  اکنون درباره مسایل دینی و مذهبی هم نظرات کارشناسانه ای هدیه می کنید که قیاسی توهین آمیز دارد!

  _ با این تهمت و توهین های تکراری به رییس جمهور کنونی و منتخب مردم در دوره آینده، وقتی بعنوان شاهد و گواه در مراسم تنفیذ حکم رییس جمهور بدست مقام معظم رهبری به آقای روحانی باشید، احساس شرمساری نمی کنید؟!

  شما نماینده مردمی هستید که در حوزه شما به آقای روحانی این همه رأی داده اند. با خودخواهی و نظر شخصی به مردم تالش بی احترامی نکنید..
  این حرف ها برای شما محبوبیت نمی آورد.

  * عمر آدمی را مجال امروز و فردا نیست..

  _ دو کاراکتر نشانگر شخصیت آدم هاست، رفتار و گفتار..
  خیلی باید مواظب بود تا سخنی به گزاف نگوییم و گامی از روی احساس زودگذر برنداریم..

  • ماسالی گفت:

   برتعلی عزیز سلام من از شما تعجب میکنم که اخبار واطلاعات شما مقداری ضعیف است که خبر نداری که فرماندار شهرستان خودت که با هم گل و بلبل هم هستید اعلام نموده که در سال۹۵ در ماسال دو هزار و پانصد شغل ایجاد شدن است بجز تالش و رضواشهر تازه شما میفرمائید که شکری قول ۲۰۰۰ شغل را داده بود از آنطرف هم که حسن فریدون هم فرمودنددر سال نود وپنج ۷۵۰ هزار شغل ایجاد کرده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////// ولی این را بدان که در شهرک صنعتی ماسال از ۲۳ کارخانه ۲۱ تا تعطیل است وجز کمال لشکری کسی پیگیر نیست که چرا اینها تعطیل است ؟؟؟/ دوستان شما هم فقط دنبال پست و مقام میدوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • جا مانده از قافله گفت:

   آقای حذار عزیز سلام إ آیا همین رئیس جمهور شما نبود میگفت من سایه جنگ را از سر مملکت برداشتم و با وحشت از امریکا و ترساندن مرم از سایه جنگ در حال جمع آوری رای مردم بودند و حتی شهرک موشکی سپاه را که نشان ار اقتدار ملی بود بر نمی تافت آن را باعث حسساسیت دشمن میدانست ؟؟؟؟ حتی رکس تیلرسون با صراحت به همراهی برخی از انان با امریکا برای فروپاشی نظام ایران یادکرده بود /؟آقای حذار عزیز دیپلماسی التماسی سایه جگ رابر سر مردم دور نمکند بلک برای نظامیان دوشمن فرش قرمز هم پهن میکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب حالا صحبتهای وزیر دادگستری همین دولت در رودسر مراسم شهیدعشوری را توجه کن وبخوان وقضاوت کن که رای مردم به جا رفته است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا شکری بی ربط میگوید ؟؟؟؟؟

 4. حرف حساب گفت:

  انماینده شهرمان به پاس شکست در انتخابات مردمی، به تسویه حساب های سیاسی خود مشغوله و در این راه از نظام و رهبری مرتب هزینه می کنه. امثال شکری با پنهان شدن پشت واژه هایی قدسی به تسویه حساب سیاسی خودشون می پردازند و به نام دفاع از ارزشها و آرمانها هرچه که دلشان میخواهد را می گویند.والبته مصونیت هم دارند.باید دید واکنش رئیس محترم قوه قضاییه بعنوان پاسدار قانون به اینکه یک رئیس جمهوری را در یک تریبون رسمی با یکی از کافرترین کفار مقایسه کنند چه خواهد بود؟ فردی که در یکی از باشکوه ترین انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۲۳ میلیون رای آورده و بعنوان منتخب اول محبوب کشور به شمار میرود.
  و جناب آقای ماسالی بنظر شما طبق گفته جناب شکری ۲۳ میلیون شهروند این مملکت اعم از شهری و روستایی و باسواد و بی سواد استاد و دانشجو و نخبه…..مذهبی و غیر مذهبی و …. همه گول روحانی را خوردند؟؟؟

 5. حرف حساب گفت:

  البته خوب شد در این انتخابات طبع سیاسی برخی افراد که چند صباحی است در انتخابات مجلس خود را در معرض رای مردم قرار میدهند مشخص شد.جناب شکری کم کم گرایش سیاسی خود را مشخص نمود و الان به اوجش رسیده که بهتره در همین اوج خداحافظی کنه.
  اما جناب اقای رادمهر و نیرومند که در انتخابات اخیر در ستاد آقای رئیسی حکم مسولیتی داشتند .ماهم خوشحال شدیم که بقیه کاندیداهای سال ۹۸ هم سبقه سیاسی خودرا پنهان نکنند و مانند این ۳ عزیز عیان کنند تا مردم بهترین انتخاب را داشته باشند. انشااله

 6. رها گفت:

  مقام معظم رهبری هم در این انتخابات به یک نفر از این ۴ کاندیدا رای دادند.رایشان هم مخفی بوده.احتمال اینکه به روحانی رای داده باشند حداقل ۲۵ درصد است و همچنین برای دیگر عزیزان کاندید.آیا طبق فرمایش جناب شکری مقام معظم رهبری به معاویه زمان رای داده و قرار است روز ۱۲ مرداد حکم تنفیذ معاویه را ابلاغ فرمایند؟
  از جناب ماسالی و جامانده از قافله و ……استدعا دارم پاسخ این سوال حقیر را همیجا مرقوم فرمایند.خواهشا وارد بحثهای حاشیه ای نشوید.لطفا جواب این سوال داده شود ممنونم

 7. حسن میرزایی گفت:

  مطالب آقای شکری آدمو یاد فیلم گالیور میاندازه اون نقشی منفی “من میدونم”ایشان از نمایندگی فقط مخالفت با دولت را یاد گرفته.با این کارهاش تالش بزرگ را فدای خودخواهی های خود کرده.دریغ از یک ریال اعتبار و یک پروژه کلان در تالش.فقط و فقط بخاطر مخالفتهای بی اساس ایشان با دولت منتخب مردم باعث عدم اختصاص بودجه به تالش بزرگ شده است.فقط خدا کنه مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری را قبول کنه………..

 8. خیرخوا گفت:

  حسن آقای عزیز سلام ::: چون از جامعه مقداری بی خبر هستی این حرفها را میزنی در طول بعد از انقلاب شکری فقط یک باره برای ماسال و شاندرمن ۳۰ کیلومتر آسفالت گرفته است بجز اینکه آرزوی پنجاه ساله مردم ماسال را در خصوص چاده ییلاق را آسفالت براورده نموده است

 9. براتعلی حذار گفت:

  سلامی دوباره به خوانندگان محترم سایت

  امیدوارم روز و روزگار خوشی را در هوای گرم تابستان بگذرانید..

  نکته:
  _ برای بهره مندی از خبرهای و تحلیل ها نیاز است که همه نظرات را بخوانیم. یک سویه خواندن، نتیجه اش قضاوتی ناقص و یکطرفه است.
  _ یادگرفتم، انتقاد و اعتراض کنم. نه برای منافع شخصی، بلکه با رجحان و برتری منافع عمومی.
  تمام تلاشم در نگارش استفاده از واژگان درست، منطقی و مربوط بوده و هرگز از دایره ادب و انصاف هم خارج نمی شوم.
  _ هرگز انتقاد من ویرانگر نبوده، بلکه با پیشنهادات بهترین را ارایه داده ام..
  _ گاهی دوستان موافق و مخالف نوشتار من، مطلبی می گذارند که باید به آنها پاسخی درخور داده شود. این حق مخاطب است که با او باید گفتگو کرد. ولی پوزش من را بپذیرید که نمی توانم به فرد ناشناس پاسخ دهم. نام و نشان شخص باید کامل باشد. من خودم را دقیق و درست معرفی کردم، پس با افرادی که نام و فامیل رسمی دارند، حرف می زنم.

  * دوستی و احترام مسئولین لازم و واجب، ولی باید از آن ها انتقاد کرد. یعنی همه کسانی که به قانون اساسی پایبند هستند، لازم است از آن ها دفاع کرد، پیشنهاد داد و انتقاد هم نمود..
  _ به یاری خداوند بزرگ، درایت مسئولین بلندپایه نظام، قدرت دیپلماتیک دستگاه دیپلماسی، توان قدرتمند نظامی، حضور پرشور و آماده جانفشانی مردم فهمیم و نجیب ایران، هیچ سایه جنگی بر سر مردم و مملکت ما نداریم. رجزهای تبلیغاتی دولت های بیگانه که بیشتر ژست رسانه ای دارند، هرگز ارزش ندارد. اگر به پاسخ های مسئولین نگاه کنید، نهایت آرامش را در گفتارشان می بینید. پس ما در آرامش زندگی می کنیم..

  *** وزین بودن اندیشه ما، زمانی ارزش ظهور پیدا می کند که بتوانیم مخالف را هم بپذیریم.
  سفارش مطالعه بیشتر شده است. چشم. بیشتر می خوانم. چه بسا کار اصلی ما شده خواندن و نوشتن..

  پیروز باد ملت بزرگ ایران..

تست
تست