چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۴ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۴:۴۶ ق.ظ
چاپ مطلب
به همراه یادواره شهدای ترور؛

ویژه برنامه شهدای هفتم تیر در ماسال برگزار می شود

فرماندار ماسال از برگزاری ویژه برنامه ی بزرگداشت شهدای هفتم تیر و یادواره شهدای ترور شهرستان ماسال خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود قاسم نژاد در جلسه ستاد  بزرگداشت شهدای هفتم تیر شهرستان ماسال با بیان اینکه شهدای عزیز هفتم تیر بر گردن ما حق دارند، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن، تهدیدات فراوانی را بر علیه کشور رقم زد که یکی از این حوادث جانکاه شهادت شهید دکتر بهشتی و یاران باوفای ایشان بود.

 قاسم نژاد هدف  استکبار جهانی از به وجود آوردن این ترورها  را از میان برداشتن سران نظام و در نهایت ساقط کردن نظام اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: در همین راستا دشمن در ابتدای انقلاب اقدام به ترور بسیاری از شخصیت ها،‌اندیشمندان،شهدای محراب و مسئولان ارشد نظام از جمله مقام معظم رهبری و آیت اله هاشمی رفسنجانی زدند.

وی ادامه داد: علی رغم همه ی این فشارها و تهدیدات، انقلاب اسلامی توانست  راه خودش را تداوم بخشد و با وجود ۸ سال دفاع نابرابر، ذره ای از خاک کشورمان را از دست ندادیم و به دستاوردهای بزرگی در ابعاد مختلف دست یافتیم.

فرماندار  ماسال  با تاکید بر اینکه ما وظیفه داریم همواره اندیشه های این شهدای بزرگوار را به نسل های آینده معرفی کنیم، اظهار داشت: شهید دکتر بهشتی در کنار تنی دیگر از بزرگان انقلاب، از وزنه های تاثیرگذار انقلاب بودند که در تدوین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نقش بی بدیلی ایفا نمودند.

قاسم نژاد با بیان اینکه غرب در شرایطی کشور ما را به حمایت از تروریسم متهم می کند که خود به طور علنی از تروریست ها و جنایتکاران علیه کشورمان حمایت کرده است، افزود: با برنامه ریزی صحیح و استفاده از همه ی ظرفیت ادارات باید ضمن بزرگداشت هفته ی قوه قضائیه و شهدای گرانقدر هفتم تیر ، از طریق برنامه های پر بار فرهنگی به بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی پرداخته شود.


تست
تست