شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۱۰ ق.ظ
چاپ مطلب
معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان خبر داد:

اوژانس اجتماعی ماسال افتتاح می شود

7 مرکز اورژانس اجتماعی در هفته بهزیستی همزمان با سراسر کشور و از طریق ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان گفت:در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و سند توسعه ملی این مراکز در شهرهای بالای۵۰هزار خانوار به بهره برداری می رسد.

 

رضا جعفری افزود: قرار است این ۷ مراکز ۱۷ تیرماه در شهرهای صومعه سرا، آستانه اشرفیه، ماسال، رضوانشهر، شفت، سیاهکل و املش راه اندازی شود.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان گفت: در حال حاضر این مراکز در شهرهای رشت، فومن، انزلی، تالش، لاهیجان، رودبار، آستارا، لنگرود و رودسر دایر و مشغول ارایه خدمات رایگان است.

رضا جعفری اعلام کرد: با راه اندازی این ۷مرکز جدید ،مراکز اورژانس اجتماعی بهزیستی در همه ۱۶شهرستان استان فعال است و بهزیستی گیلان جز نخستین استان های موفق کشور در این زمینه خواهد بود.

وی گفت: طلاق، بحث حاشیه نشینی، مفاسد اخلاقی، کودکان کار، زنان سرپرست خانوار، کودک آزاری، همسر و سالمند آزاری، خودکشی و حل تنش و تعارضات زناشویی از مهمترین زمینه های فعالیت این مراکز است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان گفت:افراد می توانند در صورت نیاز به این خدمات با شماره ۱۲۳ اورژانس اجتماعی تماس گیرند و از خدمات شبانه روزی و رایگان روانشناسان و مددکاران این اداره کل حمایتی-امدادی بهره گیرند.

رضا جعفری تصریح کرد: در سال ۹۵ هزارو ۲۰۰ نفر از مردم گیلان از خدمات مراکز اورژانس اجتماعی گیلان برخوردار شدند. / دیار میرزا

انتهای پیام /