شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۴۷ ق.ظ
چاپ مطلب

واکنش های طنزآمیز کاربران به کنکور ۹۶ + عکس

با شروع زمان اولین آزمون سراسری 96، برخی کاربران با انتشار مطالب طنز در شبکه های اجتماعی خاطرات خود از این آزمون سرنوشت ساز را به اشتراک گذاشتند.

کنکور، آزمونی است که برخی آن را امتحانی سرنوشت ساز خوانده اند. کابوسی که چندین سال خواب را از دانش آموزان گرفته و فکر و خیالات شان را درگیر کرده تا همه تلاش خود را برای کسب رتبه قابل قبول انجام می دهند.

اولین آزمون سراسری (کنکور) سال ۹۶، صبح امروز (۱۵ تیر) آغاز شد و آزمون های دیگر، بعد از ظهر امروز و فردا (۱۶ تیرماه) در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود. آمار داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ است که نسبت به سال گذشته ۷.۵ درصد بیشتر است.

رییس سازمان سنجش در این خصوص اعلام کرد: مسن ترین داوطلب آزمون امسال داوطلبی متولد ۱۳۱۰ از گلپایگان با ۸۶ سال در گروه آزمایشی علوم انسانی و جوان ترین داوطلب نیز متولد سال ۸۱ و با ۱۵ سال از تهران در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کردند.

برخی کاربران با انتشار مطالب طنز آمیز در فضای مجازی، با سرنوشت ساز ترین آزمون دانش آموزان به شوخی پرداختند که در زیر می توانید تعدادی از آن ها را مشاهده کنید.

واکنش طنز کاربران به کنکور ۹۶
وقتی مطمئن میشی امسال دیگه باید بری سربازی

 

واکنش طنز کاربران به کنکور ۹۶
حسینی بای در حال اعزام به محل برگزاری کنکور