پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۰۸ ق.ظ
چاپ مطلب
مسئول دفتر نماینده تالش بزرگ در ماسال خبر داد؛

بزودی گازرسانی به ۵ روستای فاقد گاز شهرستان ماسال آغاز می شود / جزئیات نشست نماینده شهرستان با مدیر کل گاز استان

رئیس دفتر شکری در ماسال گفت: : روز گذشته مجددا نشستی میان مدیر کل گاز استان و نماینده شهرستان در تالش برگزار شد و در نهایت قول مساعد آغاز گازرسانی به این 5 روستا از مدیرکل گرفته شد.

نادر جلالیان رئیس دفتر نماینده شهرستان در ماسال در گفتگو با ماسال نیوز با اعلام این خبر گفت: ۲۴ تیر سال جاری نشستی با حضور نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال و مدیر کل گاز استان برگزار و مشکلات گازرسانی شهرستان ماسال مطرح شد.
جلالیان با اشاره به پیگیریه ای جدی برای اتمام گازرسانی به کلیه روستاهای شهرسان اظهار داشت: در ان جلسه موضوع ۵ روستای فاقد گاز ماسال و شاندرمن مورد بحث قرار گرفت.
وی افزود: پیرو این دیدار، در هفته بعد از نشست کارشناسان اداره گاز استان در ۵ روستا حضور یافته و بحث گازرسانی را بررسی کردند.
جلالیان خاطر نشان کرد: روز گذشته مجددا نشستی میان مدیر کل گاز استان و حاج محمود شکری در تالش برگزار شد و در نهایت قول مساعد آغاز گازرسانی به این ۵ روستا از مدیرکل گرفته شد.
رئیس دفتر شکری در ماسال با اشاره به اینکه مدیرکل استان قول مساعد داده و مردم ما هم انتظار تحقق این وعده را دارند گفت: اگر مشکل خاصی پیش نیاید و قول مدیر کل عملیاتی شود ظرف دو ماه آینده عملیات اجرایی گازرسانی به این ۵ روستا شروع خواهد شد.

جلالیان در پایان گفت: روستاهای چسلی، خروم، سلیم آباد ، ماسوله خانی – اسب ریسه و پنگاپشت روستاهایی هستند که باید گازرسانی به آنها انجام بگیرد.


يک ديدگاه

  1. شاندرمني گفت:

    آقاي جلاليان دو كيلومتر شهرگاه به وزن چي شد

ویژه ها