یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۲۲ ق.ظ
چاپ مطلب
حجت الاسلام صفوی امام جمعه فومن:

دولت هیچ اقدامی درباره تعیین و تکلیف حقوق‌های نجومی انجام نداد

امام جمعه فومن با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری درباره تعیین و تکلیف حقوق‌های نجومی گفت: متاسفانه تاکنون دولت هیچ اقدامی درباره تعیین و تکلیف حقوق‌های نجومی انجام نداده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن صفوی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  اظهار داشت: خبرنگاری یکی از مشاغل بسیار سخت محسوب می‌شود.

امام جمعه فومن با بیان اینکه سوره‌ای در قرآن کریم به‌نام روز جمعه نازل شده و در قرآن از نمازجمعه به ذکرالله یاد شده است افزود: آمریکا جهان را بازیچه دست خود قرار داده است. تاریخ نشان داده است حاکمانی که از قبل از انقلاب در ایران حکومت کرده‌اند دکترین آن‌ها مستشاران آمریکایی بوده‌اند و پیروزی انقلاب اسلامی برای استکبار و دشمنان مانند زلزله‌ای سهمگین بود.

وی با بیان اینکه ما هیچ‌گاه فریب ترفندهای آمریکا را نخواهیم خورد زیرا آن‌ها هیچ‌گاه دلشان به‌حال کشور ما نخواهد سوخت ابراز داشت: به برجام دیگر نمی‌توان اعتماد کرد زیرا پسابرجام هم بسیار پیامدهای منفی برای کشور در بر داشت. تحریم‌هایی که اکنون علیه ایران صادر شده در تاریخ کشور بی‌سابقه است.

صفوی با بیان اینکه کشور ما از مشکلات معیشتی، اقتصادی و بیکاری رنج می‌برد اظهار داشت: مسئولان ما باید هوشیار بوده و در چارچوب اقتصاد مقاومتی عمل کنند و دولت با انتخاب وزرایی جوان، فعال، متعهد و متخصص در جهت منویات مقام معظم رهبری تلاش کند.

امام جمعه فومن با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری درباره تعیین و تکلیف حقوق‌های نجومی بیان داشت: متاسفانه تاکنون دولت هیچ اقدامی درباره تعیین و تکلیف حقوق‌های نجومی انجام نداده است.

انتهای پیام/


ویژه ها