دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۱۴ ق.ظ
چاپ مطلب
استاندار گیلان در بازدید از ییلاقات ماسال؛

یادمان میرزا کوچک در ماه‌های آتی در محل شهادتش نصب می‌شود / آسفالت مسیر مشهد میرزا تکمیل خواهد شد+ تصاویر

استاندار گیلان گفت: این یادمان درماه های آینده با همکاری فرمانداری ماسال ،ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری در این مکان نصب خواهد شد .

به گزارش ماسال نیوز؛ دکتر نجفی در جریان بازدید از مشهد میرزا کوچک جنگلی در ییلاق آلاله پشته ماسال گفت : میرزا کوچک جنگلی به عنوان روحانی مبارز شهید که مایه افتخار برای مردم گیلان و کشور روحانیت اصیل انقلابی است،  که به پاسداشت یاد میرزا کوچک جنگلی در این مکان حضور یافتیم .

وی افزود :طرحی المانی متناسب با جایگاه واصالت میرزای بزرگ جنگلی آغاز شده است.

دکتر نجفی افزود : این یادمان درماه های آینده با همکاری فرمانداری ماسال ،ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری در این مکان نصب خواهد شد .

وی به تلاش های صورت گرفته برای آسفالت راه دسترسی به مشهد میرزاکوچک جنگلی اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه۳۶ کیلومتر از فاصله ۴۲ کیلومتری تا محل شهادت میرزا کوچک آسفالت است و پیگیر هستیم ۶ کیلومتر باقی مانده نیز  آسفالت شود.

دکتر نجفی افزود : بازدید از مشهد میرزاکوچک علاوه بر بهره بردن از زیبایی های ییلاقات ماسال ترویج  گردشگری مذهبی ،انقلابی ،ملی و حماسی است.

استاندار گیلان با اشاره به ابتکار فرمانداری ماسال در تمیز نگهد اشتن مسیرییلاقی شهرستان افزود :وظیفه داریم بستر لازم برای گسترش گردشگری را فراهم کنیم تا هم مردم به راحتی از فضای گردشگری موجود در استان بهره ببرند، هم امکان اقتصادی برای مردم منطقه فراهم شود.

وی مبحث گردشگری را بسیار مهم قلمداد و تصریح کرد: در سال جاری برنامه های جدی برای تقویت این حوزه که موجب ایجاد اشتغال در بین جوانان عزیز استان گیلان می شود داریم.


3 ديدگاه

  1. ماسالی گفت:

    جناب آقای استاندار آیا حرفهای نوری زاد نبود شما به به یاد مشهد میرزا بودید؟/ چرا شما مسئولین این جور هستیید ؟؟؟؟

  2. شاندرمني گفت:

    آهاي فرماندار و بخشدار شاندرمن چرا نمي شنويد آهاي اداره ي راه چرا نمي شنوي ……

  3. م.احمدی گفت:

    آقای دکترکوهی دستت درد نکنه و خدا قوت برای پیگیریهای شما در امور توسعه گردشگری

تست
تست