دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۷:۱۴ ب.ظ
چاپ مطلب

برتری تیم فوتبال جوانان شهرداری ماسال بر سپیدرود رشت

ر چارچوب مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان، تیم شهرداری ماسال عصر دوشنبه با نتیجه سه بر 2 برابر سپیدرود رشت به برتری رسید.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  ایرنا، در این بازی از هفته سوم این رقابت ها هر دو تیم یک بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشتند اما این تیم شهرداری ماسال بود که توانست بهتر از فرصت ها سود ببرد و در این بازی حساس به پیروزی برسد.
تیم های فوتبال جوانان سپیدرود رشت و شهرداری ماسال که به ترتیب در مکان های دوم و سوم جدول رده بندی قرار داشتند، هدفشان کسب پیروزی در این بازی بود تا بتوانند به صدر جدول صعود کنند که در نهایت تیم شهرداری ماسال به برتری رسید و جای سپیدرود را در مکان دوم گرفت.
همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ جوانان گیلان، بازی تیم های همشهری نصر و شهرداری رشت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم فوتبال جوانان شهرداری فومن موفق شد در یک بازی پرگل با نتیجه پنج بر چهار شهرداری رضوانشهر را مغلوب کند.
در جدول رده بندی این رقابت ها نیز، تیم فوتبال شهدای نویر انزلی صدرنشین است ، تیم های شهرداری ماسال و سپیدرود رشت به در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.

 


ویژه ها