شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۱۴ ق.ظ
چاپ مطلب
مرکز نیکوکاری شاندرمن منتشر کرد؛

فراخوان کمک به دانش آموزان نیازمند در آستانه بازگشایی مدارس

مرکز نیکوکاری جواد الائمه شاندرمن در آستانه بازگشایی مدارس ضمن فراخوانی از مردم نوعدوست منطقه برای کمک به دانش اموزان نیازمند کمک خواست.

به گزارش ماسال نیوز مرکز نیکوکاری جوادالائه شاندرمن پس از اجرای چندین طرح موفق در زمینه جذب کمک های مردمی و توزیع کمک ها در بین نیازمندان اکنون فراخوانی در خصوص کمک به دانش آموزان بی بضاعت در آستانه بازگشایی مدارس منتشر کرده است.

متن فراخوان به این شرح است:

باسلام خدمت همراهانِ همدلِ همیشگی
ضمن قدردانی از یکایک شما حامیان محترم به استحضار می‌رساند با توجه به نزديك شدن ماه مهر و باز شدن مدارس، تعداد زيادي از فرزندان با استعدادمان با مشكل خريد لوازم التحرير ، لباس مدرسه و از همه مهم تر شهريه روبرو هستند كه با وجود اين مشكلات برای ادامه تحصیل با مشکلات جدی مواجه می شوند .

چه بسا حتی مجبور به ترک تحصیل شوند و ما شاهد از دست دادن استعدادهاي بزرگي به خاطر نداشتن هزينه تحصيل خواهیم بود.

لذا از حامیان همیشگی در خواست داريم كمك هاي نقدي و غیرنقدی (لوازم التحریر،لباس،کیف و کفش) خود را تا هر مبلغي بسته به توانايي و امکانشان از طریق شماره کارت مركز نيكوكاري واريز یا به صورت حضوری به دستمان برسانند تا هر چه سريع تر براي خريد لوازم اقدام كنيم.

به اميد اينكه هيچ کودکی بخاطر مشكلات مالي از ادامه تحصيل باز نماند.

قدردان همت والايتان هستيم

شماره كارت :
۶۰۳۷-۶۹۱۹-۹۰۱۸-۶۸۴۳
بنام مركز نيكوكاري مردمي جوادالائمه شاندرمن

آدرس مركز نيكوكاري:
شاندرمن جنب مسجد جامع،مركز نيكوكاري شاندرمن

شماره هاي تماس:
۰۱۳ – ۴۴۶۵۲۶۲۵

۰۹۱۱۵۶۳۷۹۶۵

 

 

 

انتهای پیام /                                                                                                                                                                                 سیدطاهاموسوی