شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۴۱ ق.ظ
چاپ مطلب
اتفاقی عجیب در صومعه سرا؛

ماجرای عزل رئیس اداره تبلیغات صومعه سرا توسط دلخوش؟!

صبح دیروز رئیس اداره تبلیغات شهرستان صومعه سرا از در حکمی یک شبه و بسیار ناگهانی از سمت خود عزل شد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ۸دی، صبح دیروز رئیس اداره تبلیغات شهرستان صومعه سرا در حکمی یک شبه و بسیار ناگهانی از سمت خود عزل شد و یک نفر لباس شخصی آن هم در دفتر فرمانداری حکم سرپرستی اداره تبلیغات این شهرستان را از دست فرماندار گرفت.

اما ماجرا چیست؟ ابتدای یک ماجرای بسیار بی‌ربط را بخوانید، روز اول عید نماینده محترم شهرستان صومعه‌سرا یک دستگاه سمند مدل سال ۹۰ را به سازمان تبلیغات صومعه سرا هدیه داد.

اما اصل ماجرا چیست؟ به گفته یک منبع آگاه در یک اتفاق کاملا بی‌ربط ۱۰ روز از تاریخ اهدای این سمند نگذشته بود که نماینده شهرستان از رئیس اداره درخواست می‌کند برای ۵ نفر حکم هیات امنایی در یک هیات مذهبی در شهر ضیابر را صادر کند.

طبق اعلام این منبع آگاه، رئیس اداره تبلیغات صومعه سرا از این کار امتناع کرده و اقدام به استعلام وضعیت این ۵ نفر از نهادهای مربوطه می‌کند که نام ۳ نفر از آنها رد می‌شود، البته به ادعای این منبع آگاه این ۳ نفر در محل زندگی خود شهره به خلاف هستند و نیازی هم به استعلام نبود، اما رئیس به هر حال استعلام می‌کند.

بر اساس اطلاعات این منبع آگاه در اثر امتناع رئیس اداره تبلیغات صومعه سرا حجت الاسلام احمدی پور از صدور احکام این ۳ نفر، نماینده شهرستان اقدام به گرفتن حکم از اداره کل استان کرده و حکم هیات امنایی هر ۵ نفر را می گیرد.

اما ماجرا آنجا جالب تر می شود که این ۵ نفر درخواست می‌کنند یک عضو دیگر به اعضای هیات امنای این هیات ضیابری اضافه کنند تا بتوانند نقشی تعیین‌کننده در انتخاب رئیس هیات داشته باشند و این بار باز هم نماینده مردم منطقه در مجلس از رئیس اداره تبلیغات درخواست حکم برای این شخص می‌کند.

این منبع آگاه مدعی شد این نفر آخر شراب‌خوار، نزول‌خوار و شهره به خلاف بوده و رئیس سازمان تبلیغات صومعه‌سرا به هیچ‌وجه نمی‌پذیرد این حکم صادر شود، در نتیجه نماینده محترم مردم در مجلس بعد از چند ماه کشمکش برای گرفتن احکام آن ۵ نفر و این یک نفر شراب‌خوار تصمیم می‌گیرد کار را یکسره کند و روز گذشته به همراه یک هیات ظاهرا ۵ نفره به دیدار مدیرکل تبلیغات استان می‌روند و حکم عزل رئیس اداره تبلیغات صومعه‌سرا را از وی می‌گیرند.

وقتی از منبع آگاه پرسیدیم که چرا آقای نماینده که مسئولیت ملی دارد و باید برود به مسائل کلان مثل قانونگذاری یا برجام بپردازد به دنبال صدور حکم چند نفر در یک هیات در یک بخش است جواب داد: این چند نفر زمان انتخابات برای او کار کرده‌اند و آقای نماینده به آنها قول داده است و الان می‌گوید نباید حرف من روی زمین بماند.

خلاصه درسی که از این ماجرا می‌گیریم این است که هدیه گرفتن ماشین سمند برای رئیس ادارات بدشانسی می‌آورد، نه می‌توانی هدیه را نپذیری و نه می توانی از شگون بد آن رهایی یابی، پس تا می توانید از هدیه گرفتن سمند دوری گزینید، اصلا طرف محصولات سمندی ایران خودرو نروید، برای سلامتی تان ضرر دارد.

انتهای پیام/


تست
تست