چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۹۳
ساعت انتشار : ۶:۳۸ ب.ظ
چاپ مطلب

ساختمان دهیاری روستای کوچکام ماسال به بهره برداری رسید

ساختمان دهیاری روستای کوچکام ماسال عصر امروز با حضور فرماندار ماسال بصورت رسمی افتتاح شد.

ساختمان دهیاری روستای کوچکام ماسال عصر امروز با حضور فرماندار ماسال بصورت رسمی افتتاح شد.

ماسال نیوز دهیاری کوچکام

به گزارش ماسال نیوز، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، ساختمان دهیاری روستای کوچکام عصر امروز با حضور محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال افتتاح شد.

اسلام باقری دهیار این روستا در آیین افتتاح ساختمان دهیاری روستا گفت: ساختمان دهیاری روستا دارای ۵۴ مترمربع زیربناست و با اعتبار ۲۵ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

باقری یکی از مهم ترین مشکلات مردم روستای کوچکام را عدم برخورداری از نعمت گاز طبیعی عنوان کرد و گفت: یکی از مهم ترین تقاضاهای مردم روستا از مسئولان، برخورداری از گاز طبیعی است.

وی از دیگر مشکلات مهم در روستای کوچکام را مشکل کمبود آب زراعی در فصل کاشت دانست و خواستار رسیدگی به این مشکل از سوی مسئولان شد.

فرماندار ماسال نیز در این مراسم یکی از مهم ترین وظایف دهیار روستا را ایجاد تعامل بین مردم و دولت عنوان کرد و گفت: دهیار روستا می تواند با اجرای برنامه های آموزشی، بهداشتی، محیط زیستی و … گامهای مهمی در جهت پیشبرد اهداف دولت در روستاها بردارد.

محمود قاسم نژاد ضمن اشاره به مشکل عدم برخورداری مردم روستا از نعمت گاز گفت: به عنوان فرماندار شهرستان، نهایت تلاش خود را جهت رفع این مشکل انجام خواهد داد اما با توجه به منابع محدود نمی توان زمانی برای گازرسانی به روستا تعیین کرد. 

ماسال نیوز دهیاری روستای کوچکام

انتهای پیام/


    همچنین بخوانید :