دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۰۳ ب.ظ
چاپ مطلب
صبح امروز برگزار شد؛

تجمع اعتراضی خریداران مجتمع آدینه رشت+ تصاویر

صبح امروز جمعی از خریداران مجتمع آدینه رشت، در اعتراض به عدم تحویل واحدهای خریداری شده در محل فلکه توشیبا و در مقابل مجتمع تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ۸دی، صبح امروز جمعی از مالباختگان مجتمع آدینه رشت، در اعتراض به عدم تحویل پروژه‌ها در محل فلکه توشیبا و در مقابل مجتمع آدینه تجمع کردند. تجمع کنندگان با این شعار که «تجمع ما سیاسی نیست» خواستار رسیدگی به وضعیت واحدهای خریداری شده خود شدند.

در ادامه این تجمع، محمد فلاح شجاعی مسئول دفتر آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان ضمن حضور در جمع تجمع کنندگان با بیان اینکه پیمانکاران در این پروژه به وعده های خود عمل نکرده اند اظهار داشت: تجمع کنندگان در این ماجرا محق هستند و شخص آیت الله قربانی پیگیر این موضوع است

وی افزود: تاکنون چند پیمانکار برای این پروژه تعیین شده است و پیمانکار فعلی برای اتمام پروژه یک برنامه زمان بندی شده تعیین کرده است و ما امیدواریم بتوانیم در این برنامه کار را به اتمام برسانیم.

در حاشیه این تجمع، یکی از خریداران مجتمع که خود را مالباخته می نامید به خبرنگار ۸دی گفت: من پروژه خود را باید در سال ۹۴ تحویل می گرفتم و با اینکه تمام سرمایه زندگی خودم را برای خرید مجتمع خرج کردم اما هنوز نتوانستم واحد خود را تحویل بگیرم.

یکی دیگر از حاضران در تجمع با بیان اینکه ساختمان مجتمع عقب افتادگی زیادی دارد گفت: من خودم پیمانکار پروژه های ساختمانی هستم اما فکر می کنم مجتمع آدینه تا ۲ سال دیگر هم حاضر نشود.

در پایان این تجمع، مقرر شد یک جلسه بین نمایندگان خریداران واحدهای تجاری آدینه با فلاح شجاعی تا دو هفته دیگر برگزار و به امور مجتمع رسیدگی شود.


    همچنین بخوانید :

ویژه ها