یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۱۵ ق.ظ
چاپ مطلب

مقام نخست ورزشکار ماسالی در رقابت های کشتی آزاد نوجوانان گیلان

این مسابقات با حضور 202 کشتی گیر در قالب 46 تیم برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  خبرگزاری صداوسیما، مرکز گیلان تیم لوندویل آستارا در پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان گیلان با ۵۶ امتیاز اول شد، تیم های رودسر با ۴۹ و رشت با ۳۹ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رقابت های کشتی فرنگی هم تیم دخانیات رشت با ۸۴ امتیاز قهرمان شد، تیم های لنگرود با ۷۰ و املش با ۴۹ امتیاز عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
در رقابت های انفرادی  کشتی آزاد مرتضی جوکار از لنگرود، معین قاسمی از کوچصفهان، امیر حسین اشترابه از لوندویل، مهرشاد صفرپور از آستانه اشرفیه، عارف ابراهیم زاده و ابوالفضل رستم پور از رودسر ، هادی زرخواه از لوندویل، محمد امین یاری از ماسال، علیرضا یوسفی از رودبار و محمد هژبر از سنگر مقام نخست اوزان مختلف را کسب کردند.
در انفرادی کشتی فرنگی هم مهدی احدی، مهدی علی پور، عرفان فردی، محمد نیازمند، عرشیا سیرتی، سجاد رنجبر، محراب حسن زاده، ساسان آبسیه از تیم دخانیات رشت، سینا محبی و امیر محمد اسماعیل زاده از لنگرود در اوزان مختلف قهرمان شدند.
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی گیلان با حضور ۲۰۲ کشتی گیر  به مدت ۲ روز در سالن شهید انصاری رودسر برگزار شد.

ویژه ها