دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ , 15 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۲۲ ب.ظ
چاپ مطلب

مشکلات حقوق آبداران ماسالی حل شد / تدبیر مدیرعامل شرکت آبفار گیلان بالاخره نتیجه داد

وعده مدیرکل جدید آبفار گیلان مبنی بر حل مشکلات آبداران با تغییر قرارداد تیپ منعقده شده، محقق شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ آبداران ماسالی از سال گذشته دجار مشکلات جدی در دریافت حقوق خود از پیمانکارن بودند.
محبعلی رنجور اواخر سال گذشته به عنوان مدیر عامل چدید این شرکت معرفی شد و در همان ماه های آغازین کارش وعده داد مشکلات قراردادها و نحوه پرداخت به آبداران را رفع کند. موضوعی که با تغییر تیپ قرارداد با آبداران از سوی وی پیگیری شد.
این موضوع به دارازا کشید و حتی مشکلات آبداران را برای مدتی بیشتر کرد. در ماه های اخیر در ماسال نیوز، گزارشات تند و تیزی درباره عدم نتیجه دادن این ابتکار منتشر شد.

اینک اما با گذشت نیمه اول سال ۹۶، بالاخره ابتکار مدیرکل جدید نتیجه داد و مشکلات پرداخت آبداران با تغییر اساسی تیپ قراردادها رفع شد. البته هنوز طلب های آبداران در سال ۹۵ و ۹۶ از پیمانکار وصول نشده اما خبرها حکایت از پیگیری این موضوع هم توسط مدیرکل جدید دارد.

 

کاظم ابراهیمی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ماسال در گفتگو با ماسال نیوز ضمن قدردانی از مساعدت و پشتیبانی مدیرکل آب و فاضلاب استان در خصوص پرداخت دستمزد و حق بیمه آبداران این شهرستان گفت: خوشبختانه با عنایت ویژه ی ایشان، دستمزد آبداران زحمتکش این امور در سال جاری بموقع پرداخت و رضایت این عزیزان جلب شده است.
محمدکاظم ابراهیمی با ابلاغ تشکر آبداران شهرستان ماسال از مدیرعامل شرکت آبفار گیلان افزود: در سال جاری ۲ قرارداد بهره برداری و امور مشترکین با ۱۰ نفر از آبداران منعقد شد.
وی تصریح کرد: این نیروها از سال های قبل مطالباتی دارند که با درایت و پشتیبانی مهندس رنج ور برای رفع این مشکل نیز تدابیری لحاظ شده است.
ابراهیمی گفت: خوشبختانه آبداران این شهرستان که در خط مقدم آبرسانی به روستاها قرار دارند، از حسن رفتار و عملکرد خوب مدیرعامل محترم شرکت آبفار رضایت دارند و ایشان را فردی با روحیه ی جهادی و پیگیر برای حل مشکلات نیروهای شرکت قلمداد می کنند.
در زمان کنونی بیش از ۸ هزار مشترک روستایی شهرستان ماسال از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردارند.

 

یکی از آبداران شهرستان ماسال نیز در گفتگو با ماسال نیوز گفت: از مدیرکل جدید و اقداماتشان در خصوص مشکلات حقوقمان تشکر میکنیم. تا کنون در دو دوره ۴۵ روزه حقوق ما پرداخت شده و از این بابت مشکلی نداریم.

انتهای پیام /


ویژه ها