جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ , 20 May 2022

تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۲۴ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس بسیج سازندگی خبر داد:

آغاز ساخت هزاران خانه در کرمانشاه

رئیس بسیج سازندگی کشور در مراسم انعقاد تفاهم نامه ساخت ۱۲۰۰ منزل مددجویان بهزیستی توسط سپاه گفت: سپاه پاسداران انقلاب تا بازسازی کامل این مناطق در کنار مردم خواهد بود.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از مرصاد نیوز؛  سردار غلامی رئیس بسیج سازندگی در مراسم انعقاد تفاهم نامه ساخت ۱۲۰۰ منزل مددجویان بهزیستی توسط سپاه اظهار داشت: ما اکنون در ابتدای راه برای رسیدگی به اوضاع مناطق زلزله زده هستیم. تا کنون هر امدادی که بوده برای شرایط اضطرار بوده است. سپاه پاسداران انقلاب تا بازسازی کامل این مناطق در کنار مردم خواهد بود.

بسیج سازندگی

وی افزود: با توجه به اینکه نظر دولت محترم در واگذاری ساخت و ساز منازل تخریب شده به خود مردم بود اما مددجویان بهزیستی که ولی نعمتان ما هستند این توانایی را ندارند و ما در کنار انها خواهیم بود.

سردار غلامی گفت: به جز سپاه استان کرمانشاه ۳۱ سپاه استانی دیگر در منطقه برای رسیدن شهرستانهای زلزله زده به شرایط مطلوب حضور دارند و کار بازسازی را انجام خواهند داد.

بسیج سازندگی

رئیس بسیج سازندگی ادامه داد: مدعی نیستیم که برای مردم کار بزرگی انجام دادیم اما با تمام توان ۵۸۰۰ نیروی بسیجی و پاسدار را در ۳۱ منقر در مناطق زلزله زده مستقر کردیم تا با بهره گیری از اقشار متخصص بسیج و تجربه ای که در سازندگی داریم دین خود را اندکی ادا کنیم.

سردار غلامی در پایان خاطر نشان کرد: با تیم های تخصصی خود و با رمز “یا زینب کبری (س)” به یمن این روزها که روز پیروزی مقاومت اسلامی است کار سازندگی را آغاز می کنیم.

 انتهای پیام/