پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۰۰ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال:

دوره های آموزش رایگان صنایع دستی در ماسال برگزار می شود + جزئیات نحوه ثبت نام

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال گفت: علاقه مندان میتوانند به صورت رایگان در دوره های آموزش انواع هنرهای صنایع دستی شرکت کرده و پس از کسب مهارت در حرفه های مرتبط مشغول به کار شوند.

مجید کوهی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ماسال در گفتگو با ماسال نیوز گفت: اداره کل صنایع دستی گیلان در راستای اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال در حوزه های مرتبط، قصد برگزاری دوره های رایگان آموزش صنایع دستی را دارد.

کوهی با اشاره به پتانسیل بالای اشتغالزایی در زمینه های مرتبط با گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: این آموزش ها در رشته های گلیم بافی، شال بافی، عروسک بافی، کنده کاری بر روی چوب، گلیم باقلاب، و سرمه دوزی انجام خواهد شد.

وی افزود: علاقه مندان میتوانند به صورت رایگان در این دوره ها شرکت کرده و پس از کسب مهارت در حرفه های مرتبط مشغول به کار شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال در پایان خاطر نشان کرد: متقاضیان میتوانند به مرکز آموزشی واقع در آدرس ماسال، خیابان معلم، کوچه فرهنگ به مدیریت خانم قاسمی مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۰۹۳۰۷۷۲۹۳۹۹ و ۰۱۳۴۴۶۶۲۸۵۸ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام /


ویژه ها