چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۲۶ ق.ظ
چاپ مطلب
هفته دوم لیگ والیبال گیلان برگزار شد؛

پیروزی وحدت ماسال و شکست وحدت شاندرمن

در هفته دوم لیگ والیبال گیلان تیم های وحدت ماسال و وحدت شاندرمن به ترتیب در برابر میزبان های خود به نتایج 3-1 و 3-0 دست یافتند.

به گزارش ماسال نیوز، هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال استان عصر امروز پنجشنبه با برگزاری ۸ مسابقه در شهرهای مختلف برگزار شد و تا حد زیادی چهره تیم های صعودکننده مشخص شد.

در گروه الف این مسابقات هیات والیبال رشت و فولاد گیلان با نتایج مشابه ۳ بر صفر به ترتیب در برابر بازرگانی دریانورد آستارا و شهرداری رضوانشهر به پیروزی دست یافتند. هفته آتی دربی رشت بین هیات والیبال و فولاد تکلیف تیم نخست گروه الف را مشخص خواهد کرد.

در گروه ب این مسابقات تیم هیات والیبال انزلی در سالن شهید انصاری موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل میهمان خود وحدت شاندرمن به برتری دست یابد. دیگر دیدار این گروه بین دو تیم هیات والیبال کوچصفهان و شهرداری لیسار برگزار شد که با نتیجه ۳ بر صفر به سود هیات والیبال کوچصفهان خاتمه یافت.

در گروه سی این رقابت‌ها تیم های مرداویچ سیاهکل و وحدت جوانان ماسال به ترتیب با نتایج ۳ بر صفر و ۳ بر ۱ در برابر میزبان‌های خود هیات والیبال فومن و هیات والیبال صومعه‌سرا به برتری دست یافتند.

در پایان در گروه دی این رقابت‌ها تیم شهرداری لنگرود با نتیجه ۳ بر ۲ در برابر شهرداری کوچصفهان و تیم ستارگان شمال چابکسر با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر چای رفاه لاهیجان به برتری دست یافتند./ فارس گیلان

انتهای پیام/