چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۲:۱۲ ق.ظ
چاپ مطلب
عضو شورای اسلامی روستای سیاهمرد:

مشکل افت فشار آب شرب روستای سیاهمرد به صورت موقت برطرف شد

عضو شورای اسلامی روستای سیاهمرد گفت: مشکل افت فشار آب که از جمله دغدغه های اهالی این روستا بود به صورت موقت بر طرف شده است.

سید سجاد رستگار عضو شورای اسلامی روستای سیاهمرد در گفتگو با ماسال نیوز ، ضمن اعلام این خبر گفت: مشکل افت فشار آب که از جمله دغدغه های اهالی این روستا بود به صورت موقت بر طرف شده است.

عضو شورای اسلامی روستای سیاهمرد ضمن اشاره به آزمایش های مورد نظر بر  روی آب چاه عمیق کشاورزی این روستا و تائید سلامت بهداشتی جهت مصارف خانگی، ادامه داد: با هماهنگی بخشدار شاندرمن، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان، رئیس  اداره آبیاری ماسال و همچنین میراب شاندرمن، برای تقویت ضعف خطوط آبرسانی روستای سیاهمرد تا شروع فصل کشاورزی  بصورت موقت از آب این چاه نیز استفاده می شود.

عضو شورای اسلامی شهرستان ماسال با اشاره به کم آب شدن چشمه کوهپایه ای روستای سیاهمرد که قریب به ۲۰ سال است آب این روستا را تامین می کند گفت: به مرور زمان انشعاب های خانگی روستای سیاهمرد بیشتر شده اند و مسیر چند لوله فرعی هم فرسوده می باشند  که در این راستا از نماینده محترم جناب آقای شکری و رئیس دفتر ایشان درشهرستان ماسال اقای جلالیان انتظار داریم برای تعویض لوله های فرسوده با ادارات مربوطه هماهنگی های لازم را داشته باشند.

رستگار افزود: در پایان از آبدار محترم روستا آقای داور بخشنده، دهیار محترم کورش عزیزی، همکاران عزیزم در شورای اسلامی روستای سیاهمرد و خانواده بزرگوار آقای علی یوسفیان که همیشه لطف داشته اند و چاه مورد نظر  نیز در زمین اهدایی این خانواده از چندین سال پیش حفر شده و اینبار نیز همکاری های لازم را انجام دادند، کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

انتهای پیام /