یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب

درآمد میلیونی عجیب یک کودک از فضای مجازی +عکس

رایان کودک شش ساله، مجری برنامه یوتیوبی«بررسی اسباب بازی رایان»شهرت زیادی از اپیزودهایی که در برنامه خود به کمک خانواده تهیه کرده، بدست آورده است. او از طریق این برنامه‌ها تبدیل به یک میلیونر شده است.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل ازخبرگزاری میزان: طبق گزارشی که نشریه فوربز از پردرآمدترین کاربران یوتیوب منتشر کرده است، کانالی که خانواده رایان برای او ساخته کرده اند، در سال گذشته بدون احتساب مالیات نزدیک به ۱۱ میلیون دلار درآمد داشته است.

کانال بررسی اسباب بازی رایان با این میزان درآمد توانسته مشترکاً با رتبه هشتم لیست پردرآمدترین کانال‌های یوتیوب از آن خود کند.

 

سال گذشته وبسایت ورج، گزارشی از کانال و خانواده رایان تهیه کرده بود، بر طبق این گزارش خانواده این کودک تقریباً هر روز ازماه مارس سال ۲۰۱۵ به تولید و انتشار ویدئو‌های مربوط به بررسی اسباب بازی مشغول بوده اند. جالب است بدانید که شروع به کار این کانال صرفاً به این دلیل بود که رایان چهار ساله که علاقمند به تماشای ویدئو‌های بررسی اسباب بازی بود، از پدر و مادر خود پرسیده بود که چرا او نمی‌تواند ویدئو‌هایی از بررسی اسباب بازی‌ها بسازد.

تا ماه جولای سال ۲۰۱۵ کانال رایان شهرت چندانی نداشت، اما در آن ماه وی با ویدئویی که در آن به بررسی یک تخم مرغ شانسی بزرگ پرداخته بود، و در آن بیش از ۱۰۰ ماشین اسباب بازی مربوط به انیمیشن ماشین‌ها وجود داشت مشهور شد. این ویدئو اکنون نزدیک به ۸۰۰ میلیون بازدید دارد. کانال رایان اکنون علاوه بر بررسی اسباب بازی ها، بررسی غذا‌های کودکان را نیز انجام میدهد. در این ویدئو‌ها رایان صحبت‌هایی مملو از هیجان کودکانه را به همراه راهنمایی‌هایی که از والدین خود از پشت دوربین می‌بینید، به مخاطبین خود منتقل می‌کند.

طبق اعلام ورج بازدید کنندگان کانال رایان که اکنون بیش از ۱۰ میلیون عضو دارد برای وی تقریباً ماهانه ۱ میلیون دلار درآمد، جدای از تبلیغات به همراه دارد.


ویژه ها