پنج شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ , 27 January 2022
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۵۲ ق.ظ
چاپ مطلب
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ماسال خبر داد؛

رشد بیش از ۵۰ درصد واگذاری انشعاب آب آشامیدنی در ماسال

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان ماسال گفت: واگذاری انشعاب آب آشامیدنی در روستاهای شهرستان ماسال امسال 58 درصد افزایش یافت.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمدکاظم ابراهیمی،مدیر آب و فاضلاب روستایی ماسال گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲۰ انشعاب جدید آب آشامیدنی به روستاییان این شهرستان واگذار شد.

وی افزود: واگذاری این تعداد انشعاب نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۸ درصد رشد داشته است.

مدیر آب و فاضلاب روستایی ماسال اعلام کرد: با واگذاری این انشعابات، تعداد مشترکان آب آشامیدنی روستایی شهرستان ماسال به عدد ۸ هزار و ۳۰۰ رسید.

ابراهیمی تصریح کرد: در حال حاضر ۸ هزار مشترک مسکونی و ۳۰۰ مشترک صنعتی، تجاری، عمومی و اداری این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردارند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان


يک ديدگاه

  1. تالشی گفت:

    با سلام
    مدیر محترم، ضمن عرض خسته نباشید فکر نمیکنید که خجالت آور باشد در در قرت ۲۱ در کشوری با این همه ذخایر و در استان گیلان در خصوص واگذاری انشعاب آب آشامیدانی به رسانه ها گزارش رشد بدیم؟ آیا واقعا در ماسال و شاندرمن باید کمبود آب آشامیدنی وجود داشته باشد؟ اگه اهل فن باشید که قطعاً هستید پس مطمعناً متوجه عرض بنده شدید. جمله آخر، آقای رییس به استثنای اماکن جدید تاسیس سایر مناطق را باید اعلام می کردید هیچ اماکنی (دارای مجوز قانونی) اعم از تجاری، مسکونی و اداری در شهرستان از نعمت اب آشامیدنی بی بهره نیست. نه اینکه …
    النهایه به عنوان یک شهروند استدعا دارم برای حفظ آبروی این نظام مقدس و خون پر برکت شهدا مدیریت جهادی اتخاذ فرمایید.

تست
تست